Зі святом доблесті і мужності, героїчного подвигу народу!

Зі святом доблесті і мужності, героїчного подвигу народу!
Дорогі спілчани!

    Сердечно вітаю вас з Днем Перемоги – святом, що назавжди залишиться символом героїчного минулого, величного і незабутнього подвигу нашого народу, світлої долі для мільйонів громадян нашої держави.
    Стійкість, мужність і самовідданість наших ветеранів на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – справжній приклад для наступних поколінь. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків учасників Великої Перемоги, найвищою життєвою цінністю є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
    Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я і довголіття, миру і злагоди, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

        З повагою
        Голова Профспілки                                                          Г.Ф.Труханов
0
6 травня 2011
3 639
---

Схожі публікації


Догори