Їхній подвиг житиме у віках

Їхній подвиг житиме у вікахКам’янська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України активно працює щодо здійснення соціально-економічного захисту прав і духовних членів профспілки, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Майже 10 років активно працює районна рала ветеранів педагогічної праці, яку незмінно очолює Валентина Автономічна Македонська. Членами ради ветеранів педагогічної праці було створено клуб «Ветеран», в якому систематично проводять свої засідання, різноманітні свята, зустрічі, вечори.

Суботнього травневого дня у приміщенні Кам`янського будинку творчості дітей та юнацтва відбулося за ініціативи і сприянні Кам’янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки відбулося засідання клубу ветеранів педагогічної праці «Ветеран», присвячене 70-річчю Великої Перемоги над нацизмом у Європі.

Голова Кам`янській районної ради С.А. Морозов та міський голова м.Кам`янка В.І.Тірон привітали присутніх зі святом, побажали миру, злагоди й тепла від рідних та близьких, уваги і розуміння від колег.

Голова Кам’янської районної ради Профспілки О.Г. Шамрая зачитав вітання від голови Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України О.Д. Жалдак і за багаторічну працю, велику роботу по патріотичному вихованню молоді вручив Почесні грамоти обкому Профспілки та грошові виплати ветеранам війни і праці: Ф.П. Людному, П.А Деруну, Г.Я Вариводі. та К.М. Чалій.

Виступи ветеранів Людного Ф.П. та Деруна П.А. були присвячені знаменній події, переплетені спогадами про фронтові шляхи, якими вони пройшли, про героїзм і жертовність українського народу у роки Другої світової війни та в період відбудови народного господарства, і зокрема освітянської галузі. Подвиг воїнів-визволителів, трудівників тилу житиме у віках.

Ветерани у своїх виступах відзначали згуртованість, самовідданість, патріотизм і героїзм українських воїнів, які сьогодні боронять нашу землю – тепер уже від російсько-терористичних угрупувань, усього українського народу, кожного українця, як дорослого так і малого, які активно сприяють новітньому оснащенню, підтримці дієздатності нашої армії.

Колишні випускники шкіл м. Кам’янка - діти ветеранів педагогічної праці О.Македонський, В.Шульгін, В.Аскеров, подружжя Аеліти та Володимира Гарницьких, подарували своїм батькам і вчителям святкову концертну програму.

Голова районної ради профспілки О.Г Шамрай. подякував учасникам концерту, організатору заходу – голові районної ради ветеранів педагогічної праці В.А. Македонській, всім присутнім за змістовну зустріч та запропонував восени провести урочистості з нагоди 10-тої річниці створення районної ради ветеранів педагогічних працівників.

О.Г. Шамрай,
голова Кам’янської районної організації Профспілки


Їхній подвиг житиме у вікахЇхній подвиг житиме у віках

Їхній подвиг житиме у вікахЇхній подвиг житиме у віках

Схожі публікації


Догори