Шанують своїх колег-ветеранів освітяни Черкаської області

Шанують своїх колег-ветеранів освітяни Черкаської областіШанують своїх колег-ветеранів освітяни Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. У райкомі Профспілки, в кожній первинній профспілковій організації знають про кожного ветерана, про їхні проблеми і потреби, тому і оточують їх теплотою, увагою та підтримкою, надають матеріальну та іншу допомогу, залучають до громадської роботи, організовують дозвілля і відпочинок.

У кожному навчальному закладі створено ради ветеранів педагогічної праці або закріплено відповідального за роботу з ветеранами. На кожного ветерана заведено соціальний паспорт. Щорічно проводяться рейди-перевірки «Як живеш ветеране».

Нещодавно Корсунь-Шевченківський райком Профспілки, очолюваний В.С.Кузьміною – членом ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, спільно з районною радою ветеранів педагогічної праці організував поїздку ветеранів педагогічної праці в с. Квітки Корсунь-Шевченківського району.

Село Квітки в роки Великої Вітчизняної війни увійшло в історію тим, що практично все населення села повстало проти ворога. Після тих запеклих боїв 54 жителі села знайшли вічний спочинок поблизу батьківських рідних осель. Ветерани вшанували світлу пам'ять учасників Квітчанської битви на братській могилі в центрі села.

Хлібом і сіллю та щирими словами вітання зустрічали поважних гостей у Квітчанському навчально-виховному комплексі, який в цьому році відзначає свій 100-річний ювілей. Учні, провели екскурсію по навчальному закладу, а потім відбулася тепла зворушлива зустріч. З цікавістю слухали школярі та всі присутні спогади педагогів-ветеранів, адже деякі з них тут навчалися, деякі працювали.

Відвідали колишні педагоги музей відомого земляка українського композитора, хорового диригента, громадського діяча Кирила Григоровича Стеценка. Були зворушені від розповіді екскурсовода про життєвий і творчий шлях талановитого митця. Ознайомилися з експозиціями музею.

Повертаючись додому зупинилися в мальовничому куточку, помилувалися чудовою природою рідного краю та напилися чистої води з цілющого Квітчанського джерела.

Ветерани з вдячністю ще довго будуть згадувати цю пізнавальну екскурсійну поїздку, яка окрім того дала можливість іще раз поспілкуватися з колегами, які нині перебувають на заслуженому відпочинку і не мають можливості часто зустрічатися чи відвідувати цікаві місця Корсунщини.

Л.М. Мєзєнцева, голова Корсунь-Шевченківської районної ради ветеранів педагогічної праці


Шанують своїх колег-ветеранів освітяни Черкаської областіШанують своїх колег-ветеранів освітяни Черкаської області

Шанують своїх колег-ветеранів освітяни Черкаської областіШанують своїх колег-ветеранів освітяни Черкаської області

Схожі публікації


Догори