Пісні, опалені війною

Пісні, опалені війною«Пісні, опалені війною» – під такою назвою ось уже четвертий рік поспіль проходить зустріч учнів шкіл Корсунь-Шевченківського району, що на Черкащині з учасниками бойових дій у Великій Вітчизняній війні.

В урочистій прибраній залі районного центру дитячої та юнацької творчості звучать пісні тих грізних часів, учні проводять до почесних місць гостей, з захопленням розглядають військові нагороди на грудях.

Перед учасниками зустрічі виступає голова районної ради ветеранів, учасник бойових дій, учасник взяття рейхстагу, ветеран педагогічної праці Семен Павлович Побірченко. Він дякує учням за увагу до колишніх воїнів, за допомогу ветеранам, яку надають юні волонтери району.

Голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України району В.С. Кузьміна вітає гостей, дякує за безсмертний подвиг в часи війни та післявоєнні роки. А потім звучать пісні у виконанні учнів, інсценівки і оберемки квітів героям-ветеранам.

Як підсумок – пісня «День Победы» у виконанні ансамблю загальноосвітньої школи № 1. З яким переможним і серйозним виразом заспівували тріо хлопчиків другого класу!

«Ми любимо цю пісню, адже вона найголовніша після «Катюші», – сказали малі артисти у відповідь на аплодисменти учасників зустрічі.

Корсунь-Шевченківський райком Профспілки


Пісні, опалені війною

Семен Павлович Побірченко серед шановних гостей

Схожі публікації


Догори