Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького району

Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького районуЗа ініціативи районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та відділу освіти Вижницької райдержадміністрації 7 травня 2012 року на базі Мигівського НВК відбувся районний турнір з баскетболу серед освітян району.

Турнір присвячено 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У спортивному дійстві взяли участь представники шкіл району: Вашківецького освітнього округу, Берегометського освітнього округу та команда Чорногузівської ЗОШ І-ІІІ ст.

На свято спорту була запрошена вчитель-пенсіонер Агрипина Кузьмівна Кононенко. Педагогічний стаж цієї героїчної жінки 62 роки. Вона брала участь у бойових діях від першого і до останнього дня війни. Ветеран війни щиро поділилася спогадами з учасниками турніру та учнями школи.

Переможцем турніру стала збірна команда педагогів Вашківецького освітнього округу, яка отримала перехідний кубок, диплом та грошову винагороду. За ІІ і ІІІ місце були вручені грамоти та премії.

Відтепер турнір буде проводитися щорічно до Дня Перемоги.

Вижницький районний комітет Профспілки


Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького району    Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького району    Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького району

Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького району    Турнір з баскетболу серед освітян Вижницького району

Схожі публікації


Догори