Фінальні ігри ХІV турніру з баскетболу на Кубок СПА м. Києва

Фінальні ігри ХІV турніру з баскетболу на Кубок СПА м. КиєваБаскетбол – це одна з найпопулярніших ігор, яка має величезну армію фанатів у всьому світі. Для багатьох учасників гри баскетбол – це не просто здатність закинути м’яч у кошик, але й можливість самореалізуватися.

11 лютого у Спорткомплексі НТУУ «КПІ» відбулися фінальні ігри ХІV турніру з баскетболу серед чоловічих студентських команд на Кубок СПА м. Києва.

За ІІІ місце змагалися команди Національного університету біоресурсів і природокористування України та Київського національного торговельно-економічного університету. Перемогу здобули гравці Національного університету біоресурсів і природокористування України з рахунком 59 : 46.

І місце посіла команда Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, яка виграла у команди Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з рахунком 73 : 67.

Вітаємо переможців!

Прес-служба СПА м. Києва

Фінальні ігри ХІV турніру з баскетболу на Кубок СПА м. КиєваФінальні ігри ХІV турніру з баскетболу на Кубок СПА м. Києва