Чемпіонат Студмістечка НТУУ «КПІ» з міні-футболу – все вирішили фінальні секунди

Чемпіонат Студмістечка НТУУ «КПІ» з міні-футболу – все вирішили фінальні секундиПісля завершення футбольних і футзальних турнірів на стадіонах та у спортзалі НТУУ «Київський політехнічний інститут» дійшла черга і до фіналу Чемпіонату Студмістечка з міні-футболу. Відбулися ігри за ІІІ та І місце, де за бронзові медалі боролися 1-й та сімейний гуртожитки, а за золоті – 8-й та 18-й.

Обидва матчі пройшли досить напружено. І в першому, і в другому – доля переможця вирішилася на останніх хвилинах, що змусило глядачів і футболістів добряче понервувати.

Протистояння 1-го і сімейного гуртожитку завершилося з рахунком 11-14. Тут варто врахувати, що за кілька хвилин до кінця гри все було інакше: попереду йшла «копійка». Але «сімейка» змогла зібратися з силами і не лише відігратися, а й виграти у цьому поєдинку.

Далі було значно цікавіше. У фіналі переломними стали не останні хвилини, а останні секунди матчу!

Все розпочалося з впевненого старту 18-ки. Вже на 3-й хвилині вона вела в рахунку 2:0. Проте далі не пішла, а, натомість, ініціативу віддала 8-ці. Таким чином, цифри на табло спочатку стали рівними, а далі почали зростати на користь восьмого гуртожитку. Футболісти останнього весь матч грали досить грамотно в обороні і вдало завершували майже всі атаки. 18-ка ж не стільки потрапляла у футбольні ворота, скільки у дошку для баскетбольного кошику, що висіла над ними. Тому, у другому таймі 18-й гуртожиток став панікувати. Для вирішення цієї проблеми в команді було зроблено кілька замін, що дало можливість трохи зменшити відрив. Проте 8-ка просто так не здавалася і щоразу змушувала нервувати захист суперника. За кілька хвилин до кінця матчу вона, певно, в думках вже святкувала перемогу, адже різниця в рахунку майже не зменшувалася. Але за 30 секунд до кінця гри, коли 18-ка програвала 16:17, неочікувано для себе і для всіх, вдало реалізував «гольовий» момент капітан команди. Це означало те, що мала відбутися серія післяматчевих пенальті. І знову ж таки, лише після останніх ударів все вирішилося: 8-ка не змогла забити, зате це вдалося 18-ці. Отже, 2:3 – після пенальті і 18-й гуртожиток виграє вже ІІ золотий трофей за сезон.

Підсумовуючи фінальну частину турніру, голова оргкомітету Олексій Січкар та голова Первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ» Андрій Гаврушкевич подякували головним арбітрам турніру Святославу Демчишину та Олегу Лазаровичу, після чого привітали команди та учасників.

У номінації «кращий воротар турніру» нагороду виборов гравець збірної 8-го гуртожитку Святослав Демчишин, а в номінації кращий гравець турніру – також гравець 8-ки Роман Харук.

Саме так завершився останній футбольний турнір цього навчального року. Зараз на студентів «КПІ» чекає відпочинок, а на футболістів – підготовка до нових ігор, нових перемог. Але все це вже не раніше вересня.

За матеріалами ППОС НТУУ «КПІ»

Чемпіонат Студмістечка НТУУ «КПІ» з міні-футболу – все вирішили фінальні секунди    Чемпіонат Студмістечка НТУУ «КПІ» з міні-футболу – все вирішили фінальні секунди