Фінальні змагання «Студентської Євровесни 2012»

Фінальні змагання «Студентської Євровесни  2012»Сьогодні, 19 квітня, у спортивному комплексі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбулись фінальні матчі Всеукраїнських змагань з міні-футболу «Студентська Євровесна 2012», співорганізаторами яких є Профспілка працівників освіти і науки України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

У фінальних іграх зустрілись команди ФК «Політехнік» НТУУ «КПІ», «КНЕУ», ЛНУ ім. І. Франка і ФК «Київ» НПУ ім. М.П. Драгоманова. Першими на поле вийшли команди ФК «Політехнік» і «КНЕУ» і провели матч за третє місце. Київське дербі завершилось яскравою перемогою ФК «Політехнік» з рахунком 11:2. Одразу після перерви на полі відбулась гаряча боротьба за перше і друге місце між командою ФК «Київ» НПУ ім. М.П. Драгоманова і командою ЛНУ ім. І. Франка. Протягом 40 хвилин кияни і львів’яни співставляли свою волю до перемоги і технічну майстерність. Переконливішими виявились кияни, які перермогли гостей з рахунком 5:1. Обидві команди продемонстрували яскраву, динамічну і чесну гру.

Отже, перший кубок «Студентської євровесни 2012» залишається в Києві, а підсумок змагань виглядає таким чином:
ІІІ місце і 3000 грн здобула команда ФК «Політехнік» НТУУ «КПІ»;
ІІ місце і 5000 грн – команда ЛНУ ім. І. Франка;
І місце і 7000 грн – команда ФК «Київ» НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Підтримати і привітати команди прийшли заступник міністра освіти і науки Куліков П.М., голова Профспілки працівників освіти і науки України Труханов Г.Ф., заступники голови Профспілки Романюк С.М. і Нікітюк Є.Д, ректор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Андрущенко В.П., перший проректор, проф. Бех В.П., голови профспілкових організацій студентів НПУ ім. М.П. Драгоманова Цибін С.Г. і КНЕУ ім. В. Гетьмана Чабанюк О.А.

Територія спорту була яскравою і вольовою, тому всі учасники змагань виявили бажання зустрічатись на ній частіше.

Фінальні змагання «Студентської Євровесни  2012»    Фінальні змагання «Студентської Євровесни  2012»

Фінальні змагання «Студентської Євровесни  2012»    Фінальні змагання «Студентської Євровесни  2012»

Схожі публікації


Догори