Студентський «ШАЛАНТУХ» – 2012

Студентський «ШАЛАНТУХ» – 2012Уже в двадцять перше у Рівному відбувся фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр (СТЕМ) із красномовною назвою – «Шалантух».

Вісім колективів з України представляли свою майстерність у мініатюрах на сцені актового залу Національного університету водного господарства та природокористування.

Цьогоріч у фестивалі брали участь одразу чотири команди зі столиці: «Буфет», «Джаз Дует», «Тріко», «Без коментарів».

Окрім них, поціновувачів гумору веселили колективи із Хмельницького – «Юмодес», Львова – «Адреналін» і Дніпропетровська – «Не генії». Честь Рівного захищав СТЕМ «Шатун».

Організатори фестивалю – студентський профспілковий комітет та адміністрація університету, збільшили перелік номінацій, у яких окремо оцінювались естрадні мініатюри, гумористичні монологи, музичні пародії та гумористичні мініатюри.

Команди представили свої найкращі номери. А переможцями фестивалю стали дебютанти фестивалю – СТЕМ «Буфет», студенти Київського національного університету культури і мистецтв.

Друге місце посіла команда «Юмодес» міста Хмельницький, також у номінації «Найкращий гумористичний монолог» переможцем став Микола Лук’янюк – керівник СТЕМу «Юмодес». Рівненській команді «Шатун» дісталося почесне третє місце.

Кращими у номінаціях визнані наступні учасники:

– «Краща акторська майстерність» – учасник команди «Шатун»;

– «Найкращий гумористичний монолог» – учасник СТЕМ «Юмодес»;

– «Краща гумористична мініатюра» – команда «Джаз Дует» міста Київ;

– «Краща жіноча роль» – колектив «Тріко» міста Київ;

– «Краща чоловіча роль» – СТЕМ «Без коментарів» міста Київ.

Команди були нагороджені дипломами за участь у фестивалі, а переможці цінними та пам’ятними подарунками від організаторів.

Уляна Дідух,
голова культмасової комісії профкому студентів НУВГП

Схожі публікації


Догори