Фестиваль «Зустрічаємо Різдво»

Фестиваль «Зустрічаємо Різдво»Різдво Христове – велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.
Різдвяні свята як і раніше, так і сьогодні супроводжуються обрядами. Серед них самобутні колядки, в яких гармонійно поєднується давнє і нове, загальнолюдське і національне, релігійне і світське.

Днями величальні пісні на честь Коляди, Небесної матері новонародженого Христа дзвеніли в актовій залі головного корпусу Національного університету водного господарства та природокористування, де пройшов V Всеукраїнський фестиваль «Зустрічаємо Різдво».

Співорганізаторами цього заходу є Національний університет водного господарства та природокористування, обласна рада Профспілки працівників освіти і науки України, обласна рада Профспілки культури України, Рівненський державний гуманітарний університет, Рівненське відділення Національної музичної спілки за підтримки управління освіти і науки, управління культури та туризму, відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації та міськвиконкому, РО Всеукраїнського товариства імені Т. Г. Шевченка «Просвіта», обласного центру інвалідного спорту «Інваспорт».

Учасниками фестивалю цього річ були вокальні ансамблі, тріо, творчі гурти та солісти з Рівного та Рівненського району, РДГУ, НУВГП, Технічного коледжу НУВГП та Рівненського економіко-технологічного коледжу.

У залі панували Величність та Святість. Піднесений настрій, яким щиро ділилися виконавці, спонукали до роздумів про душевне відродження, оновлення, примноження добра, прощення…

Завершився фестиваль «Зустрічаємо Різдво» врученням дипломів, подяк, грамот та спільною колядкою усіх присутніх.
Учасники фестивалю черговий раз ствердили самобутність, різноманітність віковічних звичаїв та традицій нашого мудрого народу, які збереглися і продовжують жити.

М. Ковальчук, заступник голови Рівненської ради Профспілки


Фестиваль «Зустрічаємо Різдво»

Схожі публікації


Догори