До знань зоряною дорогою

До знань зоряною дорогоюДень науки – професійне свято усіх тих, хто цілеспрямовано шукає і знаходить відповіді на загадки навколишнього світу… Наука є сферою їх діяльності, яка спрямована на одержання нових знань.

Днями ліцеїсти «Школи-інтернату «Рівненський обласний ліцей» на традиційному святі науки підтвердили, що вміння збирати, систематизувати, аналізувати факти, узагальнювати знання, будувати причинно-наслідкові зв’язки між явищами і прогнозувати їх перебіг – чому навчають у закладі та в Малій академії наук учителі – наближають їх до великої науки.

Кожен п’ятий ліцеїст – переможець з предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Цього навчального року ліцеїсти вибороли цілу низку найпрестижніших нагород у різних наукових номінаціях. Зокрема, на їхньому творчому рахунку – 59 перемог на обласному етапі олімпіад з базових дисциплін, 46 – на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, 4 – на IV етапі Всеукраїнських олімпіад та 11 – на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

За всіма успіхами ліцеїстів стоїть серйозна праця не тільки учнів, а й педагогічного колективу ліцею під керівництвом Наталії Сосюк, директора, заслуженого вчителя України.

Розділити радість успіхів та привітати учнів і їх наставників з перемогою до закладу завітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олег Пекарський, голова ради молодих учених західного регіону, кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри Рівненського державного гуманітарного університету Юлія Батишкіна, виконувач обов'язків проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків, доктор економічних наук, професор Національного університету водного господарства та природокористування Наталія Савіна, ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем'янчука, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Анатолій Дем'янчук, директор Рівненського інституту університету «Україна» Ольга Ладюк, батьки, меценати, друзі.

Традиційно до цього заходу долучається і обласна рада Профспілки працівників освіти і науки України. Цьогоріч за вагомий особистий внесок у розвиток науки Почесною грамотою ради обласної організації Профспілки з виплатою грошової винагороди відзначено Оксану Попельницьку, учителя біології, члена первинної профспілкової організації та за значні успіхи в Малій академії наук Подяку з матеріальним заохоченням отримав Андрій Мороз – учень 11-А класу, син голови первинної профспілкової організації ліцею.

Щиро вітаємо ліцеїстів-переможців, нову генерацію науковців, їх наставників та усіх науковців з Днем науки. Бажаємо з вірою у себе, з любов’ю у серці зоряною дорогою впевнено крокувати до нових висот.

М. Ковальчук,
заступник голови Рівненської обласної ради Профспілки

Схожі публікації


Догори