На Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університету

На Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університетуВіднедавна в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини започатковані зібрання – Урочиста Академія – з нагоди вшанування досягнень науковців. На Урочистій Академії вшановуються викладачі, зусиллями яких здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів, забезпечується міжнародне науково-освітнє співробітництво, твориться імідж вищого навчального закладу.

У залі – море квітів, усміхнені обличчя членів Вченої ради, гостей, щасливі і схвильовані молоді науковці…

Кілька років тому Вчена рада ініціювала найвищу відзнаку – звання «Почесний професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».
Цього разу звання Почесного професора університету присвоєно видатному українському мовознавцю, провідному науковому співробітнику Інституту мовознавства НАН України, доктору філологічних наук, професору Віталію Жайворонку, що майже 20 років працює в УДПУ за сумісництвом. Тож ректор університету Наталія Побірченко привітала видатного науковця та вручила йому диплом і мантію Почесного професора, відзначила вагомий внесок знаного науковця у сприянні престижу університету та підготовку наукових кадрів.
Віталій Вікторович висловив вдячність за високу оцінку його праці та подарував бібліотеці словники і наукові посібники за своїм авторством.

В університеті високо шанують людей, які усе своє життя присвятили науковій діяльності. За значні досягнення в галузі педагогічної науки, особистий внесок у розвиток української освіти завідувач кафедри української літератури та українознавства професор Наталія Сивачук нагороджена медаллю Національної академії педагогічних наук України «К.Д. Ушинський», яка була вручена шановній Наталії Петрівні.

Безперечно, найвища цінність університету – це його науково-педагогічні працівники, мудрі, талановиті професіонали своєї справи, які, не шкодуючи часу, вкладають у підготовку учительських кадрів всю свою душу. Серед них і доцент Марія Кирилюк, яка очолювала філологічний факультет університету і впродовж багатьох років трудиться на освітянській ниві.

Із року в рік зростає науково-педагогічний потенціал університету. Нещодавно до когорти науковців закладу долучилися молоді кандидати наук Олена Скрипник та Оксана Семенчук, яких також привітали колеги.

На зібранні Урочистої Академії було відзначено колективи авторів – переможців конкурсу на кращий підручник та навчальний посібник, серед них – Надія Бріт, Оксана Голобородько, Ганна Грабова, Наталія Гут, Оксана Заболотна, Ганна Іванчук, Світлана Шумаєва, Ірина Щербань, Валентина Коваль, Катерина Коваль, Олена Балдинюк, Ірина Демченко, Світлана Роєнко.

Отримали науковці відзнаки і за підготовку переможців Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт, студентських олімпіад та інших рейтингових конкурсів.

Вітаємо наших колег з черговими здобутками на науковій ниві! Зичимо міцного здоров’я, щастя, світлої долі, нових творчих успіхів у плідній праці на благо науки, освітянської галузі і всього народу України.

За матеріалами прес-центру УДПУНа Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університетуНа Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університету

На Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університетуНа Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університету

На Урочистій Академії вітали науковців Уманського педагогічного університету

Схожі публікації


Догори