Пісенний вернісаж – 2013

Пісенний вернісаж – 2013Вже гарною традицією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стало проведення щорічного конкурсу «Пісенний вернісаж». Цього року участь у пісенному святі взяли представники від усіх факультетів – всього 22 учасники. Студенти проявили себе як справжні артисти, для яких немає нічого неможливого.

Володарем Гран-прі стала Юлія Лисянська – студентка мистецько-педагогічного факультету.

За результатами журі І місце зайняла Юлія Кибальчук – студентка факультету української філології.

ІІ місце розділили між собою Олександр Коломієць – студент мистецько-педагогічного факультету та Анна Богун – студентка природничо-географічного факультету. А почесне ІІІ місце посіли Ярослав Ткаченко – студент історичного факультету та Расім Багіров – студент мистецько-педагогічного факультету.

Особливо запам’ятався виступ рок-гурту факультету соціальної та психологічної освіти «Оріон», який помітно «виріс» у своїй творчості.
Всі призери та учасники конкурсу були нагородженні дипломами та цінними подарунками.

Організатори вдячні адміністрації університету, ректору Наталії Побірченко за підтримку обдарованої молоді, голові профкому Олександру Осадчому за надані цінні подарунки. Адже така увага і підтримка для студентів є великим стимулом у громадській та культурно-масовій роботі.

Вітаємо переможців та бажаємо їм творчих успіхів та нових звершень!

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини


Пісенний вернісаж – 2013Пісенний вернісаж – 2013

Пісенний вернісаж – 2013Пісенний вернісаж – 2013

Пісенний вернісаж – 2013Пісенний вернісаж – 2013

Схожі публікації


Догори