Нагородження найкращих студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка

Нагородження найкращих студентів ЧНПУ ім. Т.Г. ШевченкаДнями в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Студент року 2015» у 13 номінаціях. Профком студентів вніс корективи до положення конкурсу і відтепер до 12 традиційних номінацій додалась ще одна — «Профспілковий діяч».

Кращий профспілковий діяч визначається профкомом первинної профспілкової організації студентів за підсумками конкурсу «Найкраще профбюро». У конкурсі беруть участь усі профспілкові організації факультетів.

Цього року перше місце виборола студентка 43 групи, голова профбюро фізико-математичного факультету – Ірина Маслюк. Друге та трете місце посіли голови профбюро технологічного факультету та факультету фізичного виховання Дмитро Точоний та Наталія Кваша.

Профспілкові лідери, які отримали друге та третє місце у конкурсі «Студент року 2015» у номінації «Профспілковий діяч» нагороджені грошовими преміями, а головний переможець отримала не тільки моральний стимул для профспілкових досягнень, а і додаткову стипендію вишу протягом року.

Марина Ячна,
заступник голови профкому студентів
Чернігівського національного педагогічного університету


Нагородження найкращих студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка    Нагородження найкращих студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка

Нагородження найкращих студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка

Схожі публікації


Догори