Студентський профком ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка: від танцювального марафону до навчання і відеоконкурсу

Студентський профком ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка: від танцювального марафону до навчання і відеоконкурсуПротягом останнього часу первинна профспілкова організація студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка організувала для членів Профспілки кілька цікавих, корисних і оригінальних заходів.

По-перше, за підтримки студпрофкому Університету відбувся конкурс «танцювальний марафон» серед студентів факультету фізичного виховання.За словами Ірини Левицької-Сосімович, яка очолює профспілкове студентство ЧНПУ, переможцями цього веселого дійства стали представники 3-го курсу.

По-друге, для профгрупоргів вищого навчального закладу було організовано тренінг «Ораторське мистецтво», який чудово провела Ірина Глушко – практикуючий психолог, переможниця конкурсу Федерації профспілок України в номінації «Кращий викладач профспілкового навчання» в 2009 році. За словами самих учасників навчання, навички, які були набуті ними протягом тренінгу, дуже знадобляться у щоденній роботі з членами Профспілки.

І, нарешті, по-третє, первинна профспілкова організація студентів оголосила конкурс на краще студентське відео «Профспілка очима студентів».
Конкурсні роботи приймаються з 1 лютого по 1 квітня 2013 року. З подробицями і умовами участі можна ознайомитися на сайті профкому – www.profcom-stud.org.ua.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Студентський профком ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка: від танцювального марафону до навчання і відеоконкурсуСтудентський профком ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка: від танцювального марафону до навчання і відеоконкурсу

Схожі публікації


Догори