Студентський профком Чернігівського педуніверситету розпочав навчання профспілкового активу

Студентський профком Чернігівського педуніверситету розпочав навчання профспілкового активуПрофком первинної профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка надає важливого значення навчанню профспілкового активу.

Профспілкові активісти студентської організації минулого тижня взяли участь у навчанні. Семінар проводився на базі Навчально-методичного центру профспілок області.

Перед початком занять лідер студентської профспілкової організації ЧНПУ Ірина Левицька-Сосімович ознайомила присутніх з планом роботи школи профспілкового активу на новий навчальний рік та діяльністю профкому студентської організації у цьому напрямку.

Після цього розпочався тренінг «Особистісна ефективність». Постає питання чому саме таку тему тренінгу обрали на навчання. Відповідь полягає у тому, що більшість людей протягом життя прагне розкрити свої таланти, зробити щось значуще і важливе. Але не завжди це вдається. Чому? Що заважає?

Відсутність навичок, інформації, цілей, дій? Найчастіше головною перешкодою стають наші неусвідомлені страхи: «Я не зможу», «Що про мене подумають, якщо я помилюсь?» і т.д. На це впливають неусвідомлені установки, які закладаються у нас ще з дитинства. Саме з цими питаннями учасники і намагалися розібратися з допомогою кваліфікованого тренера, практичного психолога, позаштатного викладача НМЦ профспілок Ірини Глушко.

Учасники тренінгу вчилися краще усвідомлювати власні почуття і керувати ними, справлятися з певними особистісними проблемами і стати більш цілеспрямованими і впевненими у собі людьми.

Голова первинної профспілкової організації Ірина Левицька-Сосімович, підбиваючи підсумки першого у цьому році заняття, наголосила, що таке навчання активу буде продовжуватися і надалі, бо до профспілкового активу прийшли нові активні дівчата і хлопці, яким необхідно дати поштовх до громадської роботи та вселити впевненість у власних силах.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Студентський профком Чернігівського педуніверситету розпочав навчання профспілкового активу     Студентський профком Чернігівського педуніверситету розпочав навчання профспілкового активу
    
Студентський профком Чернігівського педуніверситету розпочав навчання профспілкового активу      Студентський профком Чернігівського педуніверситету розпочав навчання профспілкового активу

Схожі публікації


Догори