Профактив Чернігівського педуніверситету навчається ораторському мистецтву

Профактив Чернігівського педуніверситету навчається ораторському мистецтвуМожна багато знати і уміти, але рано чи пізно треба це доводити іншим. Керівництву, колегам, партнерам, друзям, рідним. Доводити у тому числі і словом.
Та чи завжди вистачає умінь правильно висловити думку, відстояти свою точку зору?

Саме для цього на базі Навчально-методичного центру профспілок, починаючи з 23 січня, щочетверга, впродовж восьми тижнів триватиме курс з основ публічних виступів, учасниками якого стали і активісти профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка. Викладачем цього курсу є практикуючий психолог – Ірина Глушко.

Метою курсу є:
• Засвоїти універсальні прийоми переконання;
• Вдосконалити навички ефективного і впевненого публічного виступу;
• Удосконалювати уміння точно і лаконічно викладати думки;
•Розвинути лідерські навички.

Відгуки учасників першого семінару:

Журавель Вікторія, голова профбюро Інституту історії,етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка: «Що мені дуже подобається — тут немає зайвої балаканини, наукомісткої теорії. Але дуже багато живої практики. Корисні та нестандартні вправи з риторики. Дуже динамічно, яскраво, креативно. Я радила ці курси і колегам, і друзям, і знайомим».

Скоряк Олена, студентка хіміко-біологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка: «Цей тренінг — фантастична річ! Це море приємного спілкування, позитиву, знайомство з новими людьми і головне — ефект! Раніше я боялась дивитися в очі співрозмовникові, боялась робити паузи, уникала публічних виступів, навіть якщо це мої ж одногрупники. Зараз, навіть після першого заняття, я відчуваю деяку впевненість в собі, а отже певний прогрес є, і маю надію, що буде і надалі».

Марина Ячна, Чернігів

Схожі публікації


Догори