Молоді профспілкові лідери шукають відповідь на виклики сучасної епохи

Молоді профспілкові лідери шукають відповідь на виклики сучасної епохиНадаючи важливу роль вихованню молодих профспілкових лідерів, Чернігівська обласна організація Профспілки традиційно організовує семінари для голів та профактиву первинних профспілкових організацій студентів.

Ось і цього разу студентам була надана унікальна можливість протягом двох днів поспілкувалися з авторитетним профспілковим викладачем, головою наглядової ради Інституту соціального партнерства Юрієм Буздуганом, а також директором Інституту Оленою Скоморощенко.

Молоді профспілкові лідери розглянули таке складне, але цікаве питання як „Профспілки та виклики сучасної епохи”. Щоб краще зрозуміти перспективи профспілкового руху у майбутньому, учасники семінару ознайомилися з досвідом утворення профспілок та їх розвитком на різних історичних етапах. У цьому контексті цікаво було почути про роль трудівників в хитросплетеннях світової геополітики та спрогнозувати можливі відповіді профспілки на виклики сучасності.

Викладачі семінару підвели молодих профактивістів до логічного висновку, що найголовніша “зброя” в руках профспілок – це солідарність та соціальні технології, обговоренню яких молоді профспілкові лідери присвятили наступну частину семінару. Активну участь у обговоренні цих та інших питань взяли студенти Чернігівського національного технологічного університету Максим Шиков та Костянтин Овчинніков, Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя Олександр Єсипенко та Надія Солодовник, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка Володимир Богданович та Вікторія Журавель.

Другий день навчання студентські профактивісти розпочали з узагальнення вже розглянутого матеріалу та вивчення одного з базових понять для будь-якої діяльності — цінностей організації, а також подискутували на тему української ідентичності.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Молоді профспілкові лідери шукають відповідь на виклики сучасної епохиМолоді профспілкові лідери шукають відповідь на виклики сучасної епохи

Схожі публікації


Догори