Знати право зі шкільної парти: змагалися юні правознавці

Знати право зі шкільної парти: змагалися юні правознавціІз 2 до 6 листопада 2012 року у м. Біла Церква Київської області відбувся ювілейний Х Всеукраїнський турнір юних правознавців.

Турнір організований та проводився Міністерством освіти та науки, молоді та спорту України відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

У змаганнях взяли участь 21 команда кращих юних правознавців, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які вибороли право участі у фінальному етапі турніру під час проведення змагань першого етапу турніру на обласному (районному, міському) рівнях.

Знання учасників турніру оцінювало фахове – наукові працівники ВНЗ, викладачі, учителі, методисти, юристи-практики на чолі з професором Національного університету біоресурсів і природокористування, доктором юридичних наук Віктором Ладиченко.

У роботі журі взяв участь завідувач юридичного відділу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Курилкін.

Найкращими знавцями права було визнало команди із Харкова, Донецька, Рівного, Бердичева та Користишева. Саме ці команди показали найкращі результати з найактуальніших питань конституційного, цивільного, сімейного, трудового, екологічного права.

Переможці цього турніру далі візьмуть участь у І Міжнародному турнірі з прав людини та прав дитини, який буде проводитись у квітні 2013 року.

Турнір з правознавства надав можливість його учасникам презентувати свої досягнення у вивченні права, сприяв творчому вдосконаленню та реалізації здібностей талановитих учнів, формуванню покоління молодих правознавців, науковців та юристів для різних галузей суспільного життя.

Юридичний відділ ЦК ПрофспілкиЗнати право зі шкільної парти: змагалися юні правознавціЗнати право зі шкільної парти: змагалися юні правознавці

Знати право зі шкільної парти: змагалися юні правознавціЗнати право зі шкільної парти: змагалися юні правознавці

Схожі публікації


Догори