Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм «Студентський MIКС»

Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм «Студентський MIКС»Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Національною радіокомпанією України та Національною телекомпанією України, Сampus Radio Ukraine та Студент-TV оголошують прийом конкурсних робіт на Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм «Студентський МІКС».

Мета фестивалю: сприяння розвитку студентського телерадіомовлення в Україні, визначення кращих навчальних телерадіопрограм, підготовлених студентами вітчизняних ВНЗ.

До участі в фестивалі запрошуються навчальні телерадіопрограми та проекти, підготовлені студентами вітчизняних шкіл журналістики та українськими ВНЗ, в яких діють навчальні телерадіостудії.

Фінал фестивалю пройде 25 квітня 2013 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цього ж дня відбудеться також тренінг для студентів «Онлайн-телебачення: що? хто? де? коли? чому?», який проведе відомий журналіст й медіаексперт Андрій Куликов.

Номінації фестивалю:

Для радіопрограм:
• «Інформаційна програма»,
• «Пізнавальна програма»,
• «Розважальна програма».

Для телепрограм:
• «Інформаційна програма»,
• «Пізнавальна програма»,
• «Розважальна програма».

Хронометраж програм: для радіопрограм – до 10 хвилин; для телепрограм – до 20 хвилин.

Формат радіопрограм – MP3 або WAV; Формат телепрограм – AVI. Конкурсні роботи очікуються до 22 березня 2013 року.

Всі роботи, які надійдуть на фестиваль, будуть виставлені онлайн на сайті. З 22 березня 2013 року журі обиратиме переможців.

Нагороди фестивалю: за І місце в номінаціях для радіопрограм і телепрограм – HD компактна відеокамера JVC; за ІІ і ІІІ місця у номінаціях будуть вручені дипломи.

Оргкомітет фестивалю: Олесь Гоян, Голова оргкомітету, завідувач кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Співголови: Тарас Аврахов, Генеральний директор Національної радіокомпанії України; Єгор Бенкендорф, Генеральний директор Національної телекомпанії України; Володимир Різун, директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС»

Схожі публікації


Догори