Конференція трудового колективу КНУ імені Тараса Шевченка: оцінки та перспективи

Конференція трудового колективу КНУ імені Тараса Шевченка: оцінки та перспективиНапередодні Нового року відбулася конференція трудового колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка заслухала та дала позитивну оцінку звіту Ректора університету Леоніда Васильовича Губерського "Про роботу за період з грудня 2010 року по грудень 2011 року та завдання на наступний рік".

Конференція пройшла в дружній, щирій обстановці. Після Звітної частини делегати та гості активно і зацікавлено обговорили звіт і внесли чимало слушних пропозицій до планів на наступний рік. Всі учасники обговорення у своїх виступах схвалили роботу ректора і пропонували визнати роботу ректора задовільною.

В обговоренні взяли участь:декан геологічного факультету С. А. Вижва, заступник директора інституту високих технологій І. В. Комаров, голова профспілкового бюро економічного факультету Г. М. Филюк, декан географічного факультету Я. Б. Олійник, заступник голови Студпарламенту університету Олена Шурин, директор Інституту журналістики В.В. Різун, професор кафедри новітньої історії історичного факультету А. Г. Слюсаренко, професор Інституту міжнародних відносин О. І. Ступницький, голова первинної профспілкової організації університету В.Ф. Цвих.

Після обговорення, ректор університету Леонід Губерський, відповів на поставлені запитання.

Конференція одноголосно прийняла Постанову: звіт ректора схвалити, роботу оцінити задовільно, доповідь та звіт ректора обговорити на зборах трудових колективів факультетів, інститутів та структурних підрозділів та побажала ректору і далі працювати в такому ж дусі.

ППО КНУ імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори