Студенти КНУ імені Тараса Шевченка активно відпочили в ТК «Буковель»

Студенти КНУ імені Тараса Шевченка активно відпочили в ТК «Буковель»Із 4 до 8 лютого 2013 року 200 студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка відпочили в гірськолижному туристичному комплексі Буковель.

Серед них – представники різних факультетів та інститутів, зокрема, географічного, геологічного, економічного, Інституту журналістики, Інституту міжнародних відносин, Інституту філології, механіко-математичного, фізичного, філософського, факультету кібернетики, соціології, психології та юридичного факультетів.

Карпатський регіон зустрів відпочивальників невимовною красою природи, колоритним і гостинним місцевим населенням, розмаїттям розваг на будь-який смак.

Кожен мав можливість чудово відпочити, а унікальний гірський клімат, мінеральні джерела і захоплюючі прогулянки з неймовірними краєвидами навколо допомогли оздоровитися і набратися від природи додаткових сил перед складним та відповідальним навчальним процесом.


ППО Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Студенти КНУ імені Тараса Шевченка активно відпочили в ТК «Буковель»Студенти КНУ імені Тараса Шевченка активно відпочили в ТК «Буковель»

Схожі публікації


Догори