Комфортний відпочинок студентів КНУ імені Тараса Шевченка

Комфортний відпочинок студентів КНУ імені Тараса ШевченкаЦього року чимало молодих людей заздалегідь спланували провести літо саме на морі. Так, наприклад, студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка мали можливість відпочити у пансіонаті західного узбережжя Криму – навчально-науковому центрі рекреації та туризму КНУ імені Тараса Шевченка.

Заклад розташований на околиці с. Берегове Бахчисарайського району у живописному куточку узбережжя Калмицької затоки (50 метрів до Чорного моря). А студенти, які є членами профспілкової організації оплачують лише половину вартості путівки.

Як повідомила Тамара Миколаївна Білоус – голова Профбюро студентів факультету соціології, у пансіонаті створено всі умови для відпочинку студентів: є бібліотека, кінотеатр, зал для настільного тенісу, тренажерний зал, футбольний, волейбольний та баскетбольний майданчики.

Кожен вечір і протягом дня безкоштовно та незалежно від віку і рівня підготовки молодь відвідувала майстер-класи з бальних та латиноамериканських танців. Що стосується культурно-масової роботи, проводяться різні конкурси, наприклад, «Співоче Берегове», «Міс Берегове», «Козацькі розваги», «Турніри з волейболу», «Свято Івана Купала» та ін.

Щодня організовувалися (за додаткову плату) екскурсії до Севастополя, Херсонесу, Ялти, Алупки, Бахчисараю, гірських печерних монастирів, мармурової та червоної печер.

Загалом у пансіонаті створено сприятливі умови для відпочинку студентів, тому вони полюбляють їздити на відпочинок саме до Берегового і активно з користю проводити своє дозвілля.


За матеріалами СПА м. Києва


Комфортний відпочинок студентів КНУ імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори