У КНУ імені Тараса Шевченка – поповнення

У КНУ імені Тараса Шевченка – поповненняСтудентська сім'я Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка поповнилася двадцятьма студентами з різних вищих навчальних закладів Криму. Серед них більшість вивчає західноєвропейські мови та літератури (англійську, німецьку, французьку), інші - східні (перську, арабську), українську та російську мови та літератури.

7 квітня директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк і заступник директора з навчально-виховної роботи доц. Сергій Різник зустрілися зі студентами, які перевелися з кримських ВНЗ до Шевченкового університету.

Під час зустрічі зі студентами директор Інституту Григорій Семенюк поцікавився питаннями заселення в гуртожитки, складання академрізниці, загальної адаптації до столичного життя. Він запевнив студентів, що керівництво та викладацький склад Інституту філології будуть лояльними до них під час складання літньої сесії, розуміючи всю важкість психологічної ситуації.

Насамкінець директор подякував студентам, що вони обрали для навчання саме КНУ імені Тараса Шевченка. «Сподіваємося, що ваші знання будуть примножувати наші здобутки», - підсумував він.

Прес-центр КНУ імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори