Квест для першокурсників Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Квест для першокурсників Інституту журналістики КНУ імені Тараса ШевченкаВовка і журналіста годують ноги. Далеко не кожен, хто вперше переступив поріг Інституту журналістики як студент, знає, що таке шалений ритм репортерської роботи. А тому посвята у студенти Інституту – це не просто вручення студентських квитків, але й невелике випробовування для майбутніх акул пера.

Уже третій рік поспіль студентське Профбюро Інституту журналістики проводить журналістський квест для першокурсників, де новоспечені студенти чи не вперше показують свої професійні сили. Головним організатором заходу стала заступник голови студентського Профбюро Віолетта Єрьоміна.

Одразу після офіційної частини свята першачків поділили на 12 команд, видали їм маршрутні листи, патріотичного змісту значки «я люблю Інститут журналістики» та розповіли правила проходження квесту. Все дуже просто: треба швидко пересуватися містом за певним маршрутом, а на визначених точках, де на першокурсників очікували старші колеги, відповідати на запитання вікторини чи виконувати буденні репортерські завдання.

Дорослому журналістові може здатися елементарним домовитися про інтерв’ю із зіркою (насправді, звісно, ніяких зірок не було, роль вередливих артистів виконували старшокурсники) чи назвати десятьох українських телеведучих, але для зовсім юних студентів це виявилося нелегко, тож остання команда виконувала квест аж шість з половиною годин! Найкмітливіші впоралися менше, ніж за 4 години.

Точки квесту розкидали по всьому місту: це були відомі телеканали, інформаційні агенства, великі видавництва чи історичні місця Києва. Усього Профбюро підготувало дванадцять різних маршрутів. Щоб не заблукати, студенти могли користуватися картами.

Переможці квесту, а таких було аж п’ять команд, отримали від студентського Профбюро приємні призи. До речі, студенти, які на посвяту одягнули вишиванки, принесли своїм командам додаткові бали! Наприкінці квесту відбулася етновечірка у Маріїнському парку.

З понеділка почалися звичані студентські будні: лекції, семінари, модулі... Але першовересневий квест – це не останнє випробування, яке має пройти нове покоління Інституту. Незабаром на них очікує ще одна традиційна подія, концерт 1+4, до якого свої номери готують перший та четвертий курси. І не будемо забувати, що студентами першачки стають лише після першої сесії...

Руслана Ільченко,
СПА м. Києва


Квест для першокурсників Інституту журналістики КНУ імені Тараса ШевченкаКвест для першокурсників Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Квест для першокурсників Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори