Буккросерська полиця у КНУ імені Тараса Шевченка

Буккросерська полиця у КНУ імені Тараса ШевченкаБуккросинг (книгообмін, якщо українською) прагне поширювати книги у вільному доступі для того, щоб якомога більше людей їх прочитало.
Залишати книги на зупинці тролейбуса – теж не вихід. Добросовісний двірник може вирішити, що це сміття і здати її на макулатуру. Тому по всьому світу створюються у публічних місцях полиці для буккросингу, щоб книги у безпеці очікували на наступних читачів.

Для чого буккросерська полиця в Інституті журналістики? Студенти не один раз впродовж кількох останніх років виявляли свій інтерес до буккросингу. Однак це відбувалося завжди як одноразова акція у рамках фестивалів «Журналістська весна» чи «Штурмові загони Гуттенберга». Саме тому Профком Інституту журналістики вирішив створити першу в Інституті журналістики стаціонарну буккросерську полицю.

Ще однією причиною появи проекту «Книгообмін» в ІЖ є те, що художні книги у нашій бібліотеці видають лише за заліковкою. Буккросерська полиця – це вихід із цієї ситуації.

Голова студентського профбюро ІЖ КНУ імені Тараса Шевченка повідомив: «У стартовому фонді полиці книгообміну ІЖ уже понад двадцять книг. Українська та зарубіжна художня література, праці сучасних дослідників масової комунікації, посібники для самовдосконалення, поезія та оригінальна англійська література без адаптації – усе це Ви знайдете у буккросерському куточку нашої бібліотеки».

Набувайте нових знайомств за посередництвом книг! Як? У кінці кожної книги Ви знайдете «Маршрутний листок», у якому можна записуватися. Якщо Ви вкажете, як Ви записані у соціальній мережі, інші читачі зможуть знайти Вас та обговорювати з Вами книги. Або ж просто знайдете спільну тему з одногрупником (з яким уже давно хотіли поспілкуватися ближче та не знали з чого почати)!

Приєднуйтесь! Ділитися книжками може бути справді цікаво!

Прес-служба СПА м. Києв

Схожі публікації


Догори