Будівельні загони у вишах столиці

Будівельні загони у вишах столиціСучасна молодь – це креативні та сповнені ентузіазму люди, які прагнуть розвиватися та самовдосконалюватися. Незважаючи на те, що літні канікули – найкраща пора для відпочинку, чимало молоді, навпаки, шукає можливості попрацювати й трохи заробити грошей. І деякі виші допомагають їм у цьому.

Так, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Київському політехнічному інституті працюють будівельні загони, до роботи яких може долучитися кожен бажаючий виключно на добровільних засадах. Будівельні трудові загони, створені за ініціативи Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та вищих навчальних закладів з метою забезпечити вторинну зайнятість молоді у вільний від навчання час.

Олександр Шабелюк, керівник будівельного загону КНУ імені Тараса Шевченка повідомив: «Студенту, щоб потрапити до будівельного загону необхідно було заповнити анкету і пройти відбір. Основними критеріями відбору були: досвід роботи та вік (не менше 18 років). Для будзагонівців проводилися настановчі лекції, щоб зорієнтувати їх та ввести у курс справи. Кожен із працюючих отримає заробітну плату, яку буде нараховано відповідно до об’єму виконаної роботи».

Андрій Юрійович Гаврушкевич, голова профорганізації «КПІ» зазначив: «Цього року в будівельному загоні працює більше 100 людей. Студентські ради гуртожитків формують бригади для ремонту приміщень. Також є централізовані будівельні загони, які займаються благоустроєм території Університету».

Деякі студенти вже не перший рік працюють у будівельному загоні і вважають, що така робота зближує – з’являються нові знайомства та можна дізнатися багато цікавої інформації про життя друзів. Дехто, пропрацювавши влітку в гуртожитку, планує за власні кошти поїхати на відпочинок.

«Цього року у будівельному загоні нашого університету нараховується близько 100 студентів, які виявили бажання працювати під час літніх канікул. Членами будзагону могли стати виключно наші студенти. У гуртожитках вишу ремонтують кімнати, кухні, санвузли. Кошторис для придбання необхідних матеріалів складається відповідно до обсягу робіт», – зазначив В’ячеслав Вікторович Шамрай, заступник голови профорганізації КНУ імені Тараса Шевченка.

Прес-служба Київської міської організації Профспілки

Схожі публікації


Догори