В університеті Шевченка відкрито Національний контактний пункт Програми «Горизонт 2020»

В університеті Шевченка відкрито Національний контактний пункт Програми «Горизонт 2020»У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відкрито Національний контактний пункт Програми «Горизонт 2020» за напрямами «Дії Марії Кюрі» та «Майбутні і нові технології» (згідно Наказу КНУ імені Тараса Шевченка від 22.08.2014 та Договору між Міністерством освіти і науки України та КНУ імені Тараса Шевченка № НКП/7-2014 від 29.09.2014).

Програма «Горизонт 2020» є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Європейського Союзу з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі, її економічного зростання та створення нових робочих місць.

«Горизонт 2020» є не лише наступною Рамковою програмою після Сьомої рамкової програми з досліджень та технологічного розвитку. «Горизонт 2020» об’єднує Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

Рамкова програма ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» році стартувала 2014року. Вона триватиме з 2014 року до 2020 року з загальним бюджетом приблизно 70 млрд. євро.

Національний контактний пункт (НКП) КНУ імені Тараса Шевченка входить в Національну мережу контактних пунктів (НМКП).

Метою створення НКП– є реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, у відповідності до Угоди між Україною та ЄС про наукове і технологічне співробітництво та з метою розширення участі української сторони у проектах програми «Горизонт 2020».

Серед напрямів роботи НКП – організація та проведення спільно зі службами Європейської Комісії за визначеним тематичним напрямом інформаційних днів, виставок, семінарів, конференцій, підготовка та надсилання інформаційних матеріалів, розміщення інформації на веб-сайті тощо.

Основні принципи роботи НКП «навчання», «прозорість для всіх», «інформативність», «швидке реагування на пропозиції».

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори