Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок

Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урокУ перший день нового навчального року, 2 вересня, пройде всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений вивченню творчої спадщини видатного поета і прозаїка Тараса Шевченка.

Захід буде організовано у рамках відзначення 9 березня 2014 року 200-річного ювілею з дня народження Шевченка. Розпорядження про підготовку до проведення уроку, ініційованого Міністерством освіти, підписав Президент Віктор Янукович.

Шевченківський урок відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і транслюватиметься в ефірі Першого національного каналу. Його буде проведено для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни.

Під час заняття будуть використовуватися архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя і творчість Великого Кобзаря.

Міністерству освіти і науки України доручено забезпечити підготовку та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку в Київському національному університеті ім. Шевченка.

Трансляцію уроку здійснюватиме Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Завантажити розпорядження rozporyadzhennya-prezidenta-ukrayini.doc [22 Kb][86] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори