Профспілковий урок стартував на Перечинщині

Профспілковий урок стартував на ПеречинщиніУ рамках оголошеного обкомом Профспілки працівників освіти і науки України конкурсу на кращу методичну розробку та проведення профспілкового уроку, та за ініціативи райкому Профспілки і за узгодженням з відділом освіти Перечинської РДА проведено перший у 2013 році профспілковий урок.

Запропонована вчителем історії та права Тур’ֹя-Пасіцької ЗОШ І-ІІІ ст. Миколою Мицькою тема уроку: «Право на працю, трудові права неповнолітніх. Профспілки та соціальний захист працюючих» – викликала в учнів зацікавленість та жваве обговорення.

Знати свої права, щоб користуватись ними на практиці – запорука успішного початку трудової діяльності кожної молодої людини, що особливо важливо при набутті трудового досвіду.

Найбільшого впливу на учнів під час профспілкового уроку було досягнуто завдяки ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій.

Методично обґрунтовані тип уроку та мета сприяли формуванню в учнів перших навиків застосування понять соціально-економічних трудових прав, що в подальшому сприятиме формуванню активної громадської позиції.

Маємо надію, що проведення профспілкових уроків стане доброю традицією і продовжить свою естафету не лише на Перечинщині, але й на теренах обласного освітянського простору.

Прес-служба Закарпатського обкому Профспілки


Профспілковий урок стартував на ПеречинщиніПрофспілковий урок стартував на Перечинщині

Схожі публікації


Догори