Профспілкові уроки – перше знайомство з Профспілкою

Профспілкові уроки – перше знайомство з ПрофспілкоюУже декілька років поспіль Чернігівська обласна організацій Профспілки працівників освіти і науки України на початку навчального року проводить профспілкові уроки з учнями професійно-технічних навчальних закладів.

Профспілкові уроки знайомлять молодих громадян з діяльністю профспілок, їх роллю у захисті соціально-економічних прав працівників, а також сприяють формуванню у молоді активної життєвої позиції, вчать майбутніх працівників захищати свої трудові права та посилюють вплив профспілок у молодіжному середовищі.

30 вересня у Чернігівському професійному ліцеї деревообробної промисловості відбувся профспілковий урок для учнів. Про історію створення профспілок, їх роль в громадянському суспільстві, структуру Федерації профспілок України та Чернігівської області проінформувала Олена Щепотьєва – заступник керівника Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок.

Заступник голови обласної організації Профспілки Ніна Дудка познайомила присутніх із Профспілкою працівників освіти і науки України, її функціями, завданнями та досягненнями. У процесі знайомства з Чернігівською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України присутнім було надано інформаційно-довідковий матеріал про її діяльність.

Після цього учасники уроку переглянули мультиплікаційний фільм, який в алегоричній формі розкриває суть профспілки. Проведення уроку сприяло залученню учнівської молоді до Профспілки працівників освіти і науки України.

Ніна Дудка,
Заступник голови обласної організації Профспілки


Профспілкові уроки – перше знайомство з Профспілкою

Схожі публікації


Догори