Підбиття підсумків обласних конкурсів Закарпатського обкому Профспілки

Підбиття підсумків обласних конкурсів Закарпатського обкому ПрофспілкиЗгідно з постановою президії обкому Профспілки працівників освіти науки України від 20.06.2012 р. «Про проведення у 2013 році обласного конкурсу на розробку та проведення профспілкового уроку на тему: «Профспілки – це надійний гарант соціального захисту особи» та Положення про обласний конкурс 20 – 21 травня 2013 року проведено заключний етап щодо підбиття підсумків конкурсу.

Представлені конкурсні матеріали спрямовані формувати у молодих громадян України знання про профспілки, їх роль у дотриманні законодавства про працю, сприяти закладенню активної життєвої позиції відповідно до власних переконань і цінностей на принципах демократії.

Варто зауважити, що представлені профспілкові уроки методично правильно побудовані. Вдале компілювання традиційних та інноваційних (інтерактивних) методів дало можливість розгорнути жваву дискусію щодо ролі профспілок у громадянському суспільстві.

Проведення профспілкових уроків сьогодні розглядається як один із засобів залучення учнівської молоді до профспілок.

Враховуючи зазначене, відповідно до зведених протоколів журі, за проявлений творчий підхід, використання мультимедійних презентацій, креативних відеороликів було визнано переможцями наступних учасників у відповідних номінаціях:

– Ларису Степанівну Сиб'юк – вчителя, члена профкому ЗОШ I-III ст. № 1 м.Берегово (номінація «Профспілковий рух: від минулого до сьогодення»);

– Кінч Ганну Михайлівну – вчителя, голову профкому ЗОШ I-III ст. № 20 м.Мукачево (номінація «Модель профспілки на сучасному етапі»);

– Олесю Олегівну Цендру – вчителя, заступника голови профкому Великораковецької ЗОШ I-III ст. Іршавського району (номінація «Урок – презентація діяльності Іршавської районної профспілкової організації»);

– Миколу Михайловича Мицька – вчителя Тур'я-Пасіцької ЗОШ I-III ст. Перечинського району (номінація «Урок креативу та високих інформаційних технологій»);
– Оксану Федорівну Попович – педагога-організатора, голову профкому Полянської ЗОШ I-III Свалявського району (номінація «Урок – напуття молодим профспілковим активістам»);

– Клару Яношівну Тракслер – вчителя, голову профкому Солотвинської ЗОШ I-III ст. № 1 Тячівського району (номінація «Урок – практикум з профспілкового навчання»);

– Мирослава Івановича Голуб та Любов Іванівну Ковач– вчителів Нижньобистрівської загальноосвітньої школи-інтернату I-II ст. Хустського району (номінація «Урок – мотивація профспілкового членства»).

А також за активне сприяння у пропаганді щодо проведення у 2013 році профспілкових уроків було нагороджено Подякою Марію Василівну Шушман – голову Рахівського районного комітету профспілки працівників освіти і науки України.

Згідно з Положенням переможців обласного конкурсу нагородили Почесною грамотою обкому профспілки працівників освіти і науки України та грошовою премією.
Підбиваючи підсумки другого конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок освітньої галузі у міських, районних, обласних, вишівських засобах масової інформації у 2012-2013 роках варто відзначити, що його проведення певною мірою сприяло поліпшенню цієї роботи, й, зокрема, висвітлення питань укладання колективних договорів і угод, соціального партнерства, трудового законодавства, оздоровлення працюючих та членів їх сімей, відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи.

Обласний конкурс, що проводився згідно постанови президії обкому профспілки від 20 червня 2012 року № П-19-7 до Дня журналіста, популяризував досягнення і результати профспілки, її членських організацій у вирішенні соціально-економічних питань працівників галузі.

На підставі рішення обласної конкурсної комісії переможцями конкурсу були визнані:

• І місце – Іршавський районний комітет Профспілки (голова Олег Попович);

• II місце – Берегівський міський комітет Профспілки (голова Марія Бубняк);

• III місце – Свалявський та Перечинський районні комітети Профспілки (голови Марія Немеш та Йосип Свадеба).

Переможців обласного конкурсу було нагороджено Почесною грамотою обкому профспілки та грошовими преміями.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам творчого натхнення, професійних і життєвих успіхів та наполегливості в досягненні нових висот.

Прес-служба Закарпатського обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори