Виїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому Профспілки

Виїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому ПрофспілкиНаприкінці травня поточного року на базі Шаянського НВК Хустського району відбулось виїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому профспілки працівників освіти і науки України.

У першу чергу, засідання мало урочистий характер і було присвячене результату тривалої та масштабної роботи Хустського райкому Профспілки, а саме: проведенню капітального ремонту бази відпочинку Хустського райкому Профспілки працівників освіти і науки України «Шаян». Саме 29 травня 2013 року в історії цієї бази відкрилася нова сторінка.

Передувало урочистому відкриттю засідання президія обкому профспілки і першим – про роботу Хустського райкому Профспілки, профкомів первинних профспілкових організацій щодо реалізації Статутних положень Профспілки у частині розвитку серед працюючих самодіяльної художньої творчості, фізичної культури і спорту доповідав голова Хустського райкому Профспілки – Михайло Андрійцьо.

З другим питанням порядку денного про організацію відпочинку та оздоровлення членів профспілки та їх дітей влітку 2013 року виступив головний бухгалтер обкому профспілки Федір Боршош.

Тетяна Повханич – голова обкому Профспілки – оголосила результати оглядів конкурсів на розробку та проведення профспілкового уроку на тему «Профспілки – це надійний гарант соціального захисту особи» та на краще висвітлення діяльності профспілок освітньої галузі у міських, районних, обласних, вишівських засобах масової інформації у 2012-2013 роках.

Далі було розглянуто та затверджено план роботи обкому Профспілки працівників освіти і науки України на II півріччя 2013 року та участь у проведенні XXIII Обласної міжгалузевої спартакіади профспілок.

По завершенню розширеного засідання президії обкому Профспілки, головою обкому Профспілки було передано символічний ключ від бази голові Хустського райкому Профспілки Михайлові Андрійцю та відбулося урочисте перерізання стрічки.

Після цього усі бажаючи мали змогу ознайомитися з розташуванням кімнат у трьох блоках і оцінити умови, в яких вже найближчим часом будуть оздоровлюватися освітяни області.

Прес-служба Закарпатського обкому профспілки


Виїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому ПрофспілкиВиїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому Профспілки

Виїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому ПрофспілкиВиїзне розширене засідання президії Закарпатського обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори