Засідання Профкому КНУ імені Тараса Шевченка

Засідання Профкому КНУ імені Тараса Шевченка20 листопада 2015 року відбулося засідання Профкому Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю ректора Леоніда Губерського.
Учасники обговорили роботу колективу в зимовий період та завдання для профспілкових організацій факультетів/інститутів і підрозділів.

Доповідачами були голова комісії Профкому Олексій Макаренко та проректор з адміністративно-господарської роботи Віктор Макаренко.

На засіданні розглянули питання про створення відповідних умов праці у зимовий період (дотримання температурного режиму, безперебійне гаряче водопостачання), а також питання організації навчального процесу (терміни проведення зимової сесії, канікул та днів відпочинку).

Відповідно до звіту проректора з адміністративно-господарської роботи Віктора Макаренка, у Києві знаходяться 53 університетських об'єкти, серед яких 23 гуртожитки та 23 навчальні корпуси. У літній період служби експлуатації виконали ряд робіт, серед яких монтажі та ремонти кабельних ліній, заміна вимикачів навантаження, ремонти внутрішніх систем опалення та зовнішніх тепломереж.

Серед питань, що потребують вирішення – стан зовнішніх тепломереж (близько 12 км. труб експлуатуються вже понад 25 років, що підвищує ймовірність аварії), вихід з ладу автоматики на теплообмінниках у гуртожитках №1, 2, 3, необхідність заміни теплообмінників у корпусах мехмату та Військового інституту, а також питання ремонту покрівель на 9 об'єктах університету. Адміністративно-господарська частина та інженерні служби відслідковують поточні проблеми й оперативно реагують на аварійні ситуації, незважаючи на подорожчання обладнання, матеріалів та загалом складну ситуацію з фінансуванням.

Детальніше про підсумки засідання керівники профспілкових організацій підрозділів поінформують студентів і співробітників на місцях.

Профком КНУ імені Тараса Шевченка


Засідання Профкому КНУ імені Тараса Шевченка Засідання Профкому КНУ імені Тараса Шевченка

Засідання Профкому КНУ імені Тараса Шевченка Засідання Профкому КНУ імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори