Подія, що розворушила весь хімічний факультет КНУ Тараса Шевченка!

Подія, що розворушила весь хімічний факультет КНУ Тараса Шевченка!Жовтень. Середина осені. Половина навчального семестру вже позаду. До сесії ще наче й далеко, а навчання вже пригнічує бідну душу волелюбного студента! Щодня одне й те ж саме – мрії про здоровий повноцінний сон натикаються на жорстоку реальність першої пари. Хочеться чогось незвичайного? Будь ласка! День Першокурсника – це один з тих яскравих випадків, коли свято начебто тільки для першокурсників, а святкує весь факультет.

Все розпочалось у вівторок, 23-го жовтня. Чотири команди з представників чотирьох груп першого курсу зійшлися в інтелектуальному протистоянні на «Брейн Ринзі». Тут панувала атмосфера справжнього змагання. Учасники наполегливо йшли до перемоги, відшуковуючи відповіді на найдивніші питання і розв’язуючи найнеймовірніші задачки.

У середу, 24-го відбувся Літературний вечір. Під одним дахом зібрались «титани творчості». Першачки вражали нас своєю впевненістю, заповзятістю і не аби яким талантом у віршуванні, малюванні, декламуванні поезії і виконанні пісень. Не відставали від них і ті, для кого відвідування Літвечора вже стало гарною традицією. Як завжди, незмінними атрибутами цієї події були чай, кава та печиво!

Четвер прийшов разом із квестом для першокурсників! Розумні і спортивні, вони об’єднались заради перемоги, аби довести, що саме їх група має носити звання найкращої.

І нарешті, 26 жовтня, п’ятниця – найбільш насичений день цього тижня. Саме у цей день відбувся святковий концерт і урочисте нагородження переможців.

Для початку проста провінційна дівчина Аліса побігла за дивним кроликом, впала у відкритий люк (треба було під ноги дивитись!) і потрапила у Країну Хімічних Чудес…

Отак і почалась захоплива історія про дружбу, відданість, наполегливість і про перемогу над підступною королевою Лінню. Глядачам не доводилось сумувати, адже весь час на сцені відбувалося якесь дійство і ставало, як казала Аліса, усе чудесніше і чудесніше!

Веселі жарти, посмішки друзів і запальні танці до самого ранку – гарний настрій хімікам забезпечений на тижні вперед. Тож насправді зовсім неважливо, хто переміг! Важливо те, що наші першокурсники стали частиною великої і дружньої хімічної родини. І хай прибуде з ними Хімія!

Аліна Стара,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Подія, що розворушила весь хімічний факультет КНУ Тараса Шевченка!Подія, що розворушила весь хімічний факультет КНУ Тараса Шевченка!

Подія, що розворушила весь хімічний факультет КНУ Тараса Шевченка!Подія, що розворушила весь хімічний факультет КНУ Тараса Шевченка!

Схожі публікації


Догори