«Краса по-факультетськи» в Таврійському національному!

«Краса по-факультетськи» в Таврійському національному!Факультет української філології Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського славиться не лише ґрунтовною підготовкою майбутніх педагогів, а й організацією і проведенням яскравих масових заходів, конкурсів, цікавих усім – і тим, хто тут працює, навчається, і, звичайно, гостям ВНЗ.

Хочеться розповісти кілька слів про проведення деяких із них – неординарних та вражаючих. Спочатку третьокурсники університету відзначили «Екватор» – незвичайне свято, присвяченого, чому б ви думали? А не відгадаєте! Половині пройденого шляху навчання в університеті!

Потім – Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені П. Яцика, який збирає найталановитіших студентів, і, наостанок, – творчий конкурс ім. Лесі Українки, що об'єднав студентів сьогоднішніх і майбутніх. Кримські школярі з величезним задоволенням брали в ньому участь, відчуваючи себе частинкою творчого колективу славного вишу.

Проведення концерту, присвяченого Міжнародному жіночому дню під назвою «Краса по-факультетськи» і творчого вечора «Шевченківські дні» перетворилося на справді грандіозні заходи. Були тут і народні танці, і ліричні пісні, і, навіть, Солоха зі своїм постійним супутником.

Профспілкова організація студентів, яка об'єднує молодь, допомагає і стоїть на захисті прав студентства, завжди підставляє своє плече підтримки і надає фінансову допомогу для проведення яскравих заходів ВНЗ. Адже це люди, яким небайдужа доля інших, вони хочуть і можуть змінити життя на краще, привнести щось добре і безкорисливе. Профспілка студентів – це велика сім'я, готова об’єднати всіх, хто цікавиться суспільним життям, насиченого різними подіями.

Факультет української філології в особі студентів висловлює величезну подяку за підтримку, розуміння профспілковому комітету студентів і сподіваються на подальшу творчу співпрацю.


Ксенія Зякун,
голова профбюро факультету української філології
Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського«Краса по-факультетськи» в Таврійському національному!

«Краса по-факультетськи» в Таврійському національному!

Схожі публікації


Догори