Молоді юристи університету розкрили свої таланти

Молоді юристи університету розкрили свої таланти17 квітня 2015 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» вперше відбувся цікавий та захоплюючий конкурс «Дебют першокурсника».

У заході, організатором якого став профком Національного університету, взяли участь студенти І курсу різних факультетів. Напередодні методом жеребкування було обрано теми, з якими учасники повинні були пов’язати свій виступ: «Одесский дворик», «Євротур», «Українське весілля», «Курортний роман», «Карнавал», «Східні казки», «Гуртожиток» та інші.

Студенти нестандартно підходили до підготовки своїх виступів. Так, команда факультету журналістики в темі «Гуртожиток» провела спеціальне розслідування і відзняла відеоролик, чим вигідно відрізнилася від своїх конкурентів.

Особливо запам’яталися глядачам номери «Східні казки» та «Одесский дворик», які порадували своїм колоритом та артистизмом учасників. Багатими на національний колорит також видалися виступи «Українське весілля» та «Вестерн».

У перервах між виступами проходила урочиста церемонія нагородження Почесними грамотами профкому кращих студентів-активістів за такими номінаціями, як «Патріотка року», «Відкриття року», «Креатив року», «Відповідальність року», «Олімпієць року», «Надійне плече року» тощо.

Студенти високо оцінили артистичні дані першокурсників – учасників конкурсу, які представили публіці прекрасні міні-спектаклі з єдиною ідеєю, колоритними костюмами, чудовими вокальними та хореографічними номерами.

Безперечну перемогу виборола команда факультету правової політології та соціології, яка підкорила всіх своїм виступом у «Вестерні», перенісши глядачів на короткий час у світ Дикого Заходу. І учасники, і глядачі залишилися в захваті від конкурсу, який подарував їм море позитивних емоцій та вражень.

Ілона Андрєєва,
заступник голови профкому Національного університету «Одеська юридична академія»


Молоді юристи університету розкрили свої талантиМолоді юристи університету розкрили свої таланти

Схожі публікації


Догори