Вперед у минуле!

Вперед у минуле!На початку яскравого жовтня за ініціативи Студентського профбюро та фінансової підтримки деканату Філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка була організована поїздка профактиву до парку «Київська Русь».

Студентам поталанило не лише відпочити у гарному місці, а й відвідати міжнародний лучний турнір «Стріла стародавнього Києва», що відбувався у парку.

Свою вправність у стрільбі з історичного лука показували кращі лучники з України, Росії, Білорусі, Туреччини та Молдови. А сміливці верхи на конях випробовували свою удачу, демонстрували майстерність, намагаючись на повній швидкості влучити у мішень.

Високі вартові вежі, неприступні мури, староруська архітектура, чоловіки та жінки, вбрані у традиційний одяг періоду Київської Русі, цікаві розваги та сувеніри – все це створювало неповторну атмосферу Середньовіччя.

Із такими незабутніми враженнями поверталися студенти до рідної Альма-матер, дорогою ділилися враженнями, переглядали світлини… І щиро вдячні за можливість долучитися до пізнання славної спадщини українського народу!
Вивчаймо свою історію, пишаймося нею!


ППО Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Схожі публікації


Догори