Свято здоров’я та фізичної культури на Одещині

Свято здоров’я та фізичної культури на ОдещиніНещодавно в смт Сараті Одеської області на базі Саратського районного спортивного комплексу проводилась ІІІ районна спартакіада серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Програма спартакіади складалася із 4 видів спорту: волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів та змагань з перетягування каната.

У спартакіаді взяли участь 13 команд, серед яких 11 команд загальноосвітніх закладів Саратського району, команда «Торнадо» відділу освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської РДА і команда Михайлівської школи-інтернату. Кожна команда яскраво виділялась індивідуально розробленими емблемами та атрибутами.

Головними суддями змагань були начальник відділу освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської райдержадміністрації В.В. Ходос та голова Саратського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Г.К. Могорян.

Першими розпочали змагання легкоатлети. У запеклій боротьбі кращими серед чоловіків стали Радулов Семен Вікторович (Петропавлівський НВК) з бігу на 100 метрів, 800 метрів та стрибків у довжину з місця, серед жінок – Урсакій Валентина Михайлівна (Петропавлівський НВК) з бігу на 60 метрів, стрибків у довжину з місця та Бабій Антоніна Дмитрівна (Михайлівський НВК) з бігу на 400 метрів.

Естафету перейняли шахісти, серед яких ІІІ місце посів Руслан Анатолійович Кожухар (Долинська ЗОШ), ІІ місце – Анатолій Леонтійович Плачинда (Саратський НВК). Шаховим королем району став Володимир Анатолійович Мовчан (відділ освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської райдержадміністрації).

Змагання з волейболу та настільного тенісу проходили на базі Саратського НВК. В атмосфері надзвичайного напруження емоцій, можливостей і жаги до перемоги в турнірі з настільного тенісу серед чоловіків ІІІ місце посів Тимошенко Сергій Леонідович (відділ освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської райдержадміністрації), ІІ місце – Олександр Анатолійович Тищенко (Плахтіївська ЗОШ № 3), І місце виборов Дем’ян Дем’янович Статіров (Розівська ЗОШ); серед жінок ІІІ місце посіла Ліана Григорівна Ковшик (Плахтіївська ЗОШ № 3), ІІ місце – Галина Василівна Тітова (Введенський НВК), І місце – Валентина Михайлівна Урсакій (Петропавлівський НВК).

Призерами змагань у запеклій боротьбі з волейболу стали команда Михайлівського НВК – ІІІ місце, команда Петропавлівського НВК– ІІ місце, команда Саратського НВК – І місце.

Найкремезніші учасники змагань показували свою силу в перетягуванні каната. Кращими стали команда Кулевчанської ЗОШ (ІІІ місце) та команда Введенського НВК (ІІ місце). А найсильнішими визнані члени команди Новоселівського НВК.

За підсумками спартакіади у загальнокомандному заліку ІІІ місце посіла команда Саратського НВК, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня, кубком та грошовою винагородою в розмірі 400 грн, ІІ місце – команда відділу освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської РДА – нагороджена дипломом ІІ ступеня, кубком та грошовою винагородою у розмірі 500 грн.

Кращою серед кращих у ІІІ районній спартакіаді серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів стала команда Петропавлівського НВК», яка нагороджена дипломом І ступеня, кубком переможця та грошовою винагородою у розмірі 700 гривень.

Дякуємо всім учасникам районної спартакіади працівників освіти за щирі емоції та взаємну підтримку у справі популяризації фізичної культури серед працівників освіти.


Г.К. Могорян,
голова Саратського районного комітету Профспілки,
Одеська областьСвято здоров’я та фізичної культури на Одещині    Свято здоров’я та фізичної культури на Одещині

Схожі публікації


Догори