Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на Запоріжжі

Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на ЗапоріжжіЗ метою відзначення Року спорту та здорового способу життя в березні-квітні цього року Запорізькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України разом з управлінням освіти і науки Запорізької ОДА, було проведено спартакіаду працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Згідно з Положенням вона проводилася у чотири етапи: змагання в навчальних закладах, районні (міські) спартакіади, зональні змагання, обласний фінал у м. Запоріжжі. Відбіркові зональні змагання пройшли в містах Бердянську, Василівці, Мелітополі, Пологах та Жовтневому районі м. Запоріжжя.

У змаганнях взяли участь 20 збірних команд з 11 сільських районів області, 4 міст та 5 районів міста Запоріжжя. Переможцями зональних змагань стали збірні команди Гуляйпільського, Приморського районів, міст Мелітополя, Енергодара, Комунарського району міста Запоріжжя.

До програми зональних та обласних етапів змагань входили 4 види спорту: міні-футбол, настільний теніс, легка атлетика, шахи. Програми районних, міських змагань були значно ширшими і включали ігрові види спорту (баскетбол, волейбол), плавання, декілька видів змагань з легкої атлетики.

Загалом в змаганнях районних, міських, зональних етапів взяли участь 6,5 тисяч працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Фінал обласної спартакіади пройшов у загальноосвітній школі № 15 Жовтневого району м. Запоріжжя. Його урочисто відкрили і привітали команди-переможці зональних етапів голова обласної організації Профспілки Гринь Н.І., заступник начальника обласного управління освіти і науки Захарчук В.М.

У чесній боротьбі перемогу здобули легкоатлети м. Енергодара (жінки) та Комунарського району м. Запоріжжя (чоловіки), шахісти м. Енергодара, віртуози настільного тенісу з Приморського району. Основним і найазартнішим видом змагань став міні-футбол. Навколо футбольного поля із штучним покриттям усі матчі було багато завзятих вболівальників.

Найбільше призових місць у фіналі здобули команди Приморського району та Комунарського м. Запоріжжя. З перевагою в один бал перемогла команда Приморського району. Друге місце – команда Комунарського району м. Запоріжжя, третє – команда м. Енергодара.

Переможці зональних і обласних змагань нагороджені кубками та спільними грамотами обласного управління освіти і науки та комітету обласної організації Профспілки.

Вагомий внесок в підготовку і проведення обласної спартакіади внесли: голова постійної комісії комітету ЗОО ППОНУ з культурно-масової та спортивно-туристичної роботи Остапенко Р.М., члени комісії – Мовчан З.А., Чорний М.Д., голови районних організацій Профспілки – Бабаченко О.Г. (Василівський р-н), Вєльчев А.С. (Приморський р-н), Клименко А.І. (Гуляйпільський р-н), Мишакіна Л.М. (Запорізький р-н), Тєтєріна М.П. (Мелітопольський р-н), Куниця Н.І. (Шевченківський р-н м. Запоріжжя), Пашко А.М. (Ленінський р-н м. Запоріжжя), Тюпа К.Ф. (Жовтневий р-н
м. Запоріжжя), голови міських організацій Профспілки – Моненко Н.В. (м. Бердянськ), Маненко Т.В. (м. Мелітополь).

Захід викликав зацікавленість місцевих ЗМІ. Спартакіаду висвітлювали телерадіокомпанії «ЮГ» та «Бердянськ» м. Бердянська, обласні - «ТВ-5» та «Запоріжжя».

Втомлені від змагань, натхненні перемогами, учасники обласної спартакіади чекають нових стартів.

Основні завдання спартакіади – активізація та впровадження в повсякденне життя освітян фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя – виконано.

Т.В. Маненко, голова постійної комісії комітету Запорізької обласної організації з питань інформації та зв’язків за ЗМІСпартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на ЗапоріжжіСпартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на Запоріжжі

Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на ЗапоріжжіСпартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на Запоріжжі

Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на ЗапоріжжіСпартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на Запоріжжі

Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на ЗапоріжжіСпартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на Запоріжжі

Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів на Запоріжжі

Схожі публікації


Догори