Змагаються освітяни: відбулася ХІ обласна Спартакіада серед працівників освіти Миколаївщини

Змагаються освітяни: відбулася ХІ обласна Спартакіада серед працівників освіти МиколаївщиниЗ метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно – масової роботи в Миколаївській області, 25-26 вересня, у місті Миколаєві проведено фінал ХІ обласної Спартакіади серед працівників освіти.

Збірні команди та їх вболівальники з усіх районів і міст області, очолювані начальниками відділів і управлінь освіти та головами районних, міських організацій профспілки, під урочистий марш, вишикувалися на міському стадіоні «Юність».

Урочисте відкриття Спартакіади розпочалося з підняття Державного Прапору України.

У відкритті Спартакіади взяли участь В.В. Мельніченко, директор департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації; В.М. Оборонько, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки; О.Ю. Кулішов, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Перед учасниками змагань з яскравими музично-танцювальними номерами спортивної гімнастики виступили юні вихованці ДЮСШ м. Миколаєва.

Понад 400 учасників, протягом двох днів, змагалися з 4 видів спорту: легкої атлетики (біг-жінки 60 та 200 метрів, чоловіки-100 та 400 метрів, стрибків у довжину з місця), настільного тенісу, шахів та міні-футболу.

За підсумками змагань Спартакіади І загальнокомандне місце посіла команда освітян м. Миколаєва. Почесне ІІ місце посіла команда працівників освіти Баштанського району, а ІІІ – команда м. Вознесенська.

Учасники Спартакіади, які посіли переможні місця в усіх видах змагань, отримали дипломи, а команди – пам’ятні кубки.

Миколаївський обком Профспілки


Змагаються освітяни: відбулася ХІ обласна Спартакіада серед працівників освіти МиколаївщиниЗмагаються освітяни: відбулася ХІ обласна Спартакіада серед працівників освіти Миколаївщини

Змагаються освітяни: відбулася ХІ обласна Спартакіада серед працівників освіти МиколаївщиниЗмагаються освітяни: відбулася ХІ обласна Спартакіада серед працівників освіти Миколаївщини

Схожі публікації


Догори