Змагаються освітяни Миколаївщини: ХІІ обласна Спартакіада серед працівників галузі

Змагаються освітяни Миколаївщини: ХІІ обласна Спартакіада серед працівників галузіЗ метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно – масової роботи в області, 24-25 вересня, у м. Миколаєві, проведено фінал ХІІ обласної Спартакіади серед працівників освіти.

Збірні команди та їх вболівальники з усіх районів і міст області, очолювані начальниками відділів і управлінь освіти та головами районних, міських організацій профспілки, під урочистий марш, вишикувалися на центральному міському стадіоні.

Урочисте відкриття Спартакіади розпочалося з підняття Державного Прапору України переможцями минулорічної спартакіади.

Учасників Спартакіади вітали і побажали вдалих стартів та перемог Алла Борисівна Веліховська, директор департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації; Віра Михайлівна Оборонько, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки; Ніна Гаврилівна Гаєвська, начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Перед учасниками змагань з яскравими художніми та музично-танцювальними номерами виступили юні спортсмени ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Миколаєва та студентський танцювальний колектив Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Біля 400 учасників спартакіади, протягом двох днів, змагалися з 4 видів спорту: легкої атлетики (біг-жінки 60 та 200 метрів, чоловіки – 100 та 400 метрів, стрибків у довжину з місця), настільного тенісу, шахів та міні-футболу.

Змагання з усіх видів спорту виявилися настільки цікавими та захоплюючими, що байдужими не залишали жодного вболівальника.
Великий інтерес в учасників та їх вболівальників викликали змагання з міні-футболу, де в напруженій боротьбі перемогла команда м. Первомайська, друге місце посіли футболісти Березанського району, третє – м. Вознесенська.

Серед шахістів кращими були вчителі м. Миколаєва, друге місце посіли представники Жовтневого району, третє – Снігурівського району.

У легкій атлетиці сильнішими виявилися вчителі м. Миколаєва, на другому місці вчителі Новоодеського району, на третьому – м. Вознесенська.

У настільному тенісі перемогла команда м. Вознесенська, на другому місці команда Баштанського району, на третьому Миколаївського району.

За підсумками змагань Спартакіади І загальнокомандне місце, за кількыстю набраних очок, розділили збірні команди м. Миколаєва та м. Вознесенська.
ІІІ місце виборола команда Жовтневого району.

Учасники Спартакіади, які посіли переможні місця в усіх видах змагань, отримали дипломи, грамоти, медалі, а команди – пам’ятні кубки.
До нових стартів!

Миколаївська обласна організація Профспілки


Змагаються освітяни Миколаївщини: ХІІ обласна Спартакіада серед працівників галузіЗмагаються освітяни Миколаївщини: ХІІ обласна Спартакіада серед працівників галузі

Змагаються освітяни Миколаївщини: ХІІ обласна Спартакіада серед працівників галузіЗмагаються освітяни Миколаївщини: ХІІ обласна Спартакіада серед працівників галузі

Схожі публікації


Догори