Спартакіада освітян Закарпаття визначила кращих

Спартакіада освітян Закарпаття визначила кращихХІ обласна спартакіада закладів та установ освіти Закарпаття проходила у три етапи. Навесні серед 18 команд було визначено кращих у шахах, шашках і настільному тенісі. Відтак, переможці 4 зон завоювали право грати у фіналі з міні-футболу, чоловічого та жіночого волейболу.

Організаторами спартакіади були департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА (директор – Маріанна Кляп) та обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (голова – Тетяна Повханич), а допомагала у проведенні спартакіади обласна рада ФСТ «Україна» (голова – Владислав Кушнірчук).

На змаганнях заключного етапу спартакіади її учасників привітали голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Повханич, голова Закарпатської облпрофради Іван Король та заступник Ужгородського міського голови Володимир Фленько.

Серед 4 кращих команд футболістів перемогу здобули освітяни Перечинського району. У жіночому волейболі не було рівних команді міста Хуста, а у чоловіків у цьому виді найсильнішими стали волейболісти Свалявського району.

Дуже цікаво проходили змагання з сімейних стартів, в яких взяли участь 15 родин освітян з різних міст і районів нашого краю. У підсумку перше місце впевнено завоювала сім’я Мартинич (Тячівський район), друге – родина Сінчак (Мукачівський район), третє – сім’я Турянчик (місто Мукачево).

Нагороди призерам в окремих видах вручили директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Маріанна Кляп, голова обкому профспілки Тетяна Повханич, головний суддя спартакіади – суддя Національної категорії Анатолій Плєханов, а подарунки сім’ям-призерам – голова обласної ради ФСТ «Україна» Владислав Кушнірчук.

[right]Сергій Баранчиков, Закарпатська облпрофрада[/right
]

Спартакіада освітян Закарпаття визначила кращихСпартакіада освітян Закарпаття визначила кращих

Схожі публікації


Догори