Змагання педагогів Закарпаття

Змагання педагогів ЗакарпаттяТе, що наші педагоги "аси" у справі виховання та навчання підростаючого покоління, добре відоме всім. Та відомо і те, що беручи активну участь у будь-якій сфері суспільного життя, вони «не пасуть задніх», а навпаки.

Це доказують різні конкурси, спортивні змагання. Недарма освітяни області завжди на першій сходинці у міжгалузевій спартакіаді, якій передують галузеві спартакіади.

Нещодавно пройшли зональні змагання серед працівників освітян по міні-футболу та волейболу (чоловіки, жінки). Місцем проведення цих змагань було визначено мальовничу Міжгірщину. До цієї зони потрапили команди м. Мукачева, Мукачівського, Свалявського, Воловецького та Міжгірського районів.

Гостинно відкрили двері для проведення баталій Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Августина Волошина та Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

На значимість цієї важливої події вказує і той факт, що одним із запрошених на відкриття був і голова райдержадміністрації Василь Щур, який є великим любителем спорту, в минулому чемпіон області з легкої атлетики, а тепер один із провідних гравців збірної мерів України по футболу.

По приїзду гостей Євгеній Бундзяк, голова федерації футболу Міжгірщини, вишикував команди і віддав рапорт про готовність учасників до проведення змагань. Спартакіаду відкрила голова районного комітету профспілки Олена Бута, яка запросила представників команд підняти прапор та побажала командам гарної гри і перемоги найсильнішим. Запрошений до слова голова Між гірської РДА привітав команди та наголосив, що команда педагогів району є лідером по всіх видах спорту. Це підтвердила міжгалузева спартакіада, яка відбулася восени минулого року.

Головний суддя змагань Гриб В.М. розповів про хід змагань та представив суддів по видах спорту. Команди жінок вирушили до центру Міжгір'я (у приміщення спортзалу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1). Після закінчення змагань господарки майданчику не приховували своїх емоцій, адже вперше за 10-річну історію освітянської спартакіади вони потрапили до фінальної групи. За командою з Міжгір'я відповідно розташувались волейболістки з м. Мукачева, Свалявського, Воловецького та Мукачівського районів.

Гострі баталії точилися і на волейбольному майданчику, де свою майстерність глядачам демонстрували чоловіки. Сили були рівними. І тільки один програш команді Свалявського району (щорічному лідеру серед чоловічих команд) відкинули господарів на другу сходинку турнірної таблиці.

Далі місця посіли команди з Мукачівського району, м. Мукачева та Воловецького району. А на футбольному майданчику, зі штучним покриттям, відбувалися не менш цікаві події. Про це говорить і той факт, що три команди із п'яти набрали однакову кількість очок, але за різницею забитих та пропущених вперед вийшли господарі. За ними – футболісти Воловецького, Свалявського, Мукачівського районів та м. Мукачева.

Хочеться відмітити і суддівську бригаду, яка того дня попрацювала без жодних помилок. Добрим словом хочеться згадати суддів Бланка О.Ю., Звірича В.П, Гриба В.М., Бундзяка Є,Й., Суботу І.Ю., Василевського М.В.

Всі учасники змагань залишилися задоволеними проведенням цього кущового обласного турніру і на закінчення подякували організаторам змагання.

Олена Бута, голова Міжгірського районного комітету ПрофспілкиЗмагання педагогів ЗакарпаттяЗмагання педагогів Закарпаття

Змагання педагогів Закарпаття

Схожі публікації


Догори