Освітяни Городнянщини – переможці ХХІІ Міжнародної спартакіади працівників освіти

Освітяни Городнянщини – переможці ХХІІ Міжнародної спартакіади працівників освіти13 квітня у с. Круговець Добрушського району Гомельської області Білорусі відбулася Міжнародна спартакіада за участю місцевих спортсменів-освітян, колег з Городнянського району Чернігівської області України та Климівського району Брянської області Росії.

Подібні спортивні зустрічі за традицією проходить щороку навесні на базі одного з районів – учасників.

За усю історію цих змагань освітяни Городнянського району частіше за інших виходили переможцями. Весна 2013 року принесла їм чергову перемогу. Посівши перші місця у першості з волейболу (чоловіки) та шашок, другі місця з волейболу (жінки), настільного тенісу, дартсу і третє місце з шахів, Городнянці показали найкращий результат у командному заліку.

Проведення Міжнародної спартакіади було започатковано ще в 1986 році. На сьогодні Спартакіада проводиться в рамках реалізації Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2011-2015 роки, Регіональної цільової програми розвитку зовнішньоекономічної діяльності на 2011-2015 роки (Чернігівська область) та щорічно затверджуваних планів заходів із тристороннього співробітництва Чернігівської області України, Брянської області Росії, Гомельської області Білорусі.

За ці роки це спортивне свято перетворилося на один з найкращих проявів дружніх стосунків представників сусідніх областей трьох братніх народів.

Відповідно до прийнятого Положення про проведення міжнародної Спартакіади основною метою змагань є залучення працівників системи освіти до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення популярності масових видів спорту.

Змагання завжди є довгоочікуваною для всіх учасників подією, адже це нагода не тільки проявити свої спортивні таланти, але і зустрітися з давніми друзями. Кожного року разом зі старожилами ігор до змагань залучається талановита освітянська молодь.

Геннадій Мироненко,
голова Городнянської районної організації Профспілки


Освітяни Городнянщини – переможці ХХІІ Міжнародної спартакіади працівників освіти


Схожі публікації


Догори