Спартакіада працівників освіти Криничанського району Дніпропетровщини

Спартакіада працівників освіти Криничанського району ДніпропетровщиниНа запрошення господарів взяти участь у Спартакіаді прибули команди освітян Нікопольського, Солонянського та Томаківського районів.

Вже традиційно такі змагання щорічно організовуються районними комітетами Профспілки працівників освіти і науки України цих районів.

Основна їх мета поліпшення фізкультурно-оздоровчої роботи серед працівників освіти, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, обмін досвідом, організація дозвілля членів Профспілки.

Перед початком змагань господарі – криничанці хлібом-сіллю привітали своїх колег – суперників із сусідніх районів, а також спонсорів Спартакіади депутата Верховної Ради України Олега Анатолійовича Царьова та голову Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Галину Володимирівну Бєлікову.

На відкриття Спартакіади також завітали представники державної адміністрації, відділу освіти, депутати обласної та районної рад. Не обійшли своєю увагою змагання освітян і засоби масової інформації, за перебігом подій слідкували журналісти «34 телеканалу», Криничанської районної газети «Нові рубежі» та Солонянської районної газети «Вперед».

Шановні гості звернулися до учасників Спартакіади та присутніх із теплими словами вітань та побажали командам успіхів у змаганнях. А учасники Спартакіади дали урочисту клятву, якою взяли на себе зобов’язання дотримуватися правил гри та чесно боротися за перемогу.

Право підняти прапор Спартакіади було надано господарям минулорічних та нинішніх змагань – солонянцям та криничанцям

Першими боротися за перемогу вийшли команди волейболістів.

У боротьбі за вихід до фіналу поталанило командам Нікопольського та Солонянського районів. У фіналі тяжку перемогу здобули волейболісти Нікопольського району, другі солонянці. А у грі за третє місце перемога дісталася томаківцям.

Другими закінчились змагання з настільного тенісу. Тут учасники змагань показали наступні результати: 1 – Нікопольський район, 2 – Криничанський район, 3 – Томаківський район, 4 – Солонянський район.

Незважаючи на абсолютну тишу в кімнаті, де проходили змагання з шахів та шашок, боротьба там між представниками команд була досить напруженою, а переможців визначив лише останній тур.

Серед шахістів ними стали нікопольці, другими – солонянці, третіми – криничанці. Змагання з шашок виграли криничанці, слідом за ними розташувалися нікопольці потім солонянці та томаківці.

Завершували змагання Спартакіади футболісти. Паралельно, на двох полях, розпочали свої зустрічі команди Нікопольського та Томаківського і Солонянського та Криничанського районів.

Після рівної напруженої боротьби в першому матчі у серії пенальті перемогли нікопольці, в другому господарі із мінімальним рахунком поступилися команді солонянців. У матчі за третє місце криничанці здолали томаківців. А у фіналі удача посміхнулася солонянцям – вони чемпіони Спартакіади з футболу.

У загальному заліку перше місце у відкритій Спартакіаді працівників освіти Криничанського району посіла команда Нікопольського району, друге – Солонянського району, третє – Криничанського району, четверте – Томаківського району.

Кожна із команд-учасниць Спартакіади отримала кубок від народного депутата України О.А. Царьова, цінні подарунки, медалі та грамоти відділу освіти Криничанської РДА та райкому галузевої Профспілки.

Завершилося спортивне свято спільним обідом гостей та учасників змагань за яким право проведення наступної Спартакіади було передано освітянам Нікопольщини.

М.І. Ткач, голова Криничанської районної організації Профспілки, Дніпропетровська область


Спартакіада працівників освіти Криничанського району ДніпропетровщиниСпартакіада працівників освіти Криничанського району ДніпропетровщиниСхожі публікації


Догори