Освітянська спартакіада в Берегові

Освітянська спартакіада в Берегові26 березня 2014 року в приміщенні ЗОШ № 10 відбулася щорічна спартакіада серед педагогів у якій взяли участь команди шкіл та ДНЗ міста Берегова.

Змагання проводилися з міні-футболу, шахів, шашок, настільного тенісу та сімейних стартів.

За результатами змагань із шахів серед жінок перше місце посіла Т. Енеді (ЗОШ № 10), друге – Т. Прокуп (ДНЗ № 12), третє – Ю. Рішко (ЗОШ № 9); серед чоловіків на першому місці – В. Шапочка (ЗОШ № 5), на другому – С. Бардош (ЗОШ № 4), на третьому – А. Голговці (ЗОШ № 6).

У жінок сильнішою з шашок стала Е. Рожківська (ДНЗ № 17), яка у фіналі перемогла Ж. Ваш (вечірня школа).

Третю сходинку посіла Г. Маргітич (ЗОШ № 1). У чоловіків гросмейстером став Т. Яров (ДНЗ № 17), на другій сходинці – М. Горзов (ЗОШ № 10), на третій – Б. Гайдош (ЗОШ № 9).

За золоту нагороду з настільного тенісу серед жінок боролися В. Урста (ЗОШ № 6) та Є. Конц (ЗОШ № 10) в якій перемогу здобула перша учасниця. Третє місце посіла І. Плиска (ЗОШ № 5). Майстром ракетки серед чоловіків став К. Тарацкезі (ЗОШ № 6), срібло отримав Р. Кобаль, а бронзу – В. Петрушко.

Першу сходинку з міні-футболу посіла команда Берегівської ДЮСШ, другу – ЗОШ № 3, а вчителі ЗОШ № 1 опинилися на третьому місці.

Родина Галушко (ЗОШ № 1) посіла перше місце з сімейних стартів, другою стала родина Барта (ЗОШ № 5), третью – родина Пруниця (українська гімназія).

За загальнокомандними результатами перше місце виборола ЗОШ № 1, друге – ЗОШ № 5, третє – ДЮСШ.

Нагородження проводила голова міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України Марія Бубняк та начальник управління освіти Маріанна Пилипенко.

Змагання з баскетболу та волейболу пройдуть 9 квітня на базі Берегівської ЗОШ №1. Підбиття підсумків, вручення нагород та призів ІV міської спартакіади будуть проведені на серпневій конференції працівників освіти. Переможці представлятимуть Берегово на обласних змаганнях.

Міський голова Берегова Золтан Бабяк разом зі своїм заступником Людмилою Токар були присутніми на церемонії нагородження. Очільник міста привітав всіх учасників спортивного заходу і побажав їм міцного здоров’я, а також зазначив, що наступного року для призерів сімейних стартів планується вручення спеціального призу, який буде корисним для всієї родини та стане стимулом для занять спортом.