Головна > Новини з регіонів > Свято здоров’я та фізичної культури на Одещині

Свято здоров’я та фізичної культури на Одещині

10 червня 2013
Свято здоров’я та фізичної культури на ОдещиніНещодавно в смт Сараті Одеської області на базі Саратського районного спортивного комплексу проводилась ІІІ районна спартакіада серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Програма спартакіади складалася із 4 видів спорту: волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів та змагань з перетягування каната.

У спартакіаді взяли участь 13 команд, серед яких 11 команд загальноосвітніх закладів Саратського району, команда «Торнадо» відділу освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської РДА і команда Михайлівської школи-інтернату. Кожна команда яскраво виділялась індивідуально розробленими емблемами та атрибутами.

Головними суддями змагань були начальник відділу освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської райдержадміністрації В.В. Ходос та голова Саратського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Г.К. Могорян.

Першими розпочали змагання легкоатлети. У запеклій боротьбі кращими серед чоловіків стали Радулов Семен Вікторович (Петропавлівський НВК) з бігу на 100 метрів, 800 метрів та стрибків у довжину з місця, серед жінок – Урсакій Валентина Михайлівна (Петропавлівський НВК) з бігу на 60 метрів, стрибків у довжину з місця та Бабій Антоніна Дмитрівна (Михайлівський НВК) з бігу на 400 метрів.

Естафету перейняли шахісти, серед яких ІІІ місце посів Руслан Анатолійович Кожухар (Долинська ЗОШ), ІІ місце – Анатолій Леонтійович Плачинда (Саратський НВК). Шаховим королем району став Володимир Анатолійович Мовчан (відділ освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської райдержадміністрації).

Змагання з волейболу та настільного тенісу проходили на базі Саратського НВК. В атмосфері надзвичайного напруження емоцій, можливостей і жаги до перемоги в турнірі з настільного тенісу серед чоловіків ІІІ місце посів Тимошенко Сергій Леонідович (відділ освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської райдержадміністрації), ІІ місце – Олександр Анатолійович Тищенко (Плахтіївська ЗОШ № 3), І місце виборов Дем’ян Дем’янович Статіров (Розівська ЗОШ); серед жінок ІІІ місце посіла Ліана Григорівна Ковшик (Плахтіївська ЗОШ № 3), ІІ місце – Галина Василівна Тітова (Введенський НВК), І місце – Валентина Михайлівна Урсакій (Петропавлівський НВК).

Призерами змагань у запеклій боротьбі з волейболу стали команда Михайлівського НВК – ІІІ місце, команда Петропавлівського НВК– ІІ місце, команда Саратського НВК – І місце.

Найкремезніші учасники змагань показували свою силу в перетягуванні каната. Кращими стали команда Кулевчанської ЗОШ (ІІІ місце) та команда Введенського НВК (ІІ місце). А найсильнішими визнані члени команди Новоселівського НВК.

За підсумками спартакіади у загальнокомандному заліку ІІІ місце посіла команда Саратського НВК, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня, кубком та грошовою винагородою в розмірі 400 грн, ІІ місце – команда відділу освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту Саратської РДА – нагороджена дипломом ІІ ступеня, кубком та грошовою винагородою у розмірі 500 грн.

Кращою серед кращих у ІІІ районній спартакіаді серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів стала команда Петропавлівського НВК», яка нагороджена дипломом І ступеня, кубком переможця та грошовою винагородою у розмірі 700 гривень.

Дякуємо всім учасникам районної спартакіади працівників освіти за щирі емоції та взаємну підтримку у справі популяризації фізичної культури серед працівників освіти.