Звітно-виборна конференція Золотоніської районної організації ветеранів педагогічної праці

Звітно-виборна конференція Золотоніської районної організації ветеранів педагогічної праціЗа пропозицією Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України та Головного управління освіти і науки облдержадміністрації для підтримки та захисту соціально-економічних прав та духовних інтересів ветеранів освітянської галузі на Черкащині, кожному місті і районі, вищому навчальному закладі у 2006 році були створені ради ветеранів педагогічної праці. Однією з кращих, найдієвіших в області є Золотоніська районна організація ветеранів педагогічної праці.

Минулого місяця на базі Чапаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, яка нещодавно відсвяткувала 150-річний ювілей, відбулася звітно-виборна конференція Золотоніської районної організації ветеранів педагогічної праці.

З доповіддю про діяльність ветеранської організації виступив голова районної ради ветерані педагогічної праці Михайло Миколайович Нікогда. Йшлося в ній, насамперед, про увагу і турботу районної і первинних організацій, що працюють в кожному навчальному закладі і установі освіти району, про педагогів-ветеранів.
Проінформували про свою діяльність і голови рад ветеранів Вознесенського, Зорівського, Коробівського, Чапаївського загальноосвітніх навчальних закладів.

У роботі конференції взяли участь та виступили голова Золотоніської районної ради Профспілки працівників освіти і науки України О.Г.Нагаєвський, начальник відділу освіти Л.І. Глоба, помічник-консультант голови Золотоніської районної ради В.М. Скидан
Делегати конференції високо оцінили роботу ради ветеранів, особисто М.М. Нікогди, Головою районної ради ветеранів педагогічної праці на новий термін одноголосно обрано М.М. Нікогду.

Учасників конференції хлібом-сіллю, пісенним дарунком вітали учні та їхні колеги з Чапаєвської школи та влаштували екскурсію по залах шкільного музею.

О.Д. Жалдак, голова обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори