Святкування з нагоди 90-річчя від дня заснування Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка

Святкування з нагоди 90-річчя від дня заснування Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка29 листопада 2013 року відбулося святкування з нагоди 90-річчя від дня заснування Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка.

Словами важко передати урочисту атмосферу, що панувала в коридорах та аудиторіях педагогічного коледжу в день його 90-річного ювілею. Як до рідної домівки, з’їхались і зійшлись сюди випускники, викладачі, нинішні й колишні.

Після реєстрації було проведено екскурсію в музей історії закладу, огляд виставки робіт студентів коледжу, навчально-методичних посібників та підручників викладачів; виставка наукової літератури випускників закладу; зустрічі зі студентами.

Під час мітингу біля пам’ятника Т.Г.Шевченку на подвір’ї закладу відбулось покладання квітів, виконання пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».

Після мітингу велика колона урочистою ходою рушила центром міста до скверу ім. Т. Шевченка вшанувати пам’ять Кобзаря покладанням квітів, а потім до Корсунь-Шевченківського районного Будинку культури, де відбулися урочистості.

З нагоди 90-річного ювілею всіх присутніх тепло привітав заступник голови обласної ради В.П.Касян. Він підкреслив велику роль педколеджу у підготовці фахівців для шкіл Черкащини і України, вручив Почесні грамоти обласної ради коледжу та його працівникам.

Вітання, подарунки і нагороди від районної та міської влади вручили голова райдержадміністрації С.Ю.Гудименко, заступник голови районної ради А.Г. Видута, в.о. міського голови В.М.Бабенко.

Особливо проникливим було вітання від директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Г.М.Гаврилюк, випускниці педучилища: вона підкреслила, що в усі часи заклад славився високим рівнем знань випускників, а надання статусу коледжу відкриває нові можливості для інтеграції спеціальностей, які здобувають студенти в його стінах. Гаврилюк Г.М. вручила почесні грамоти та подарувала закладу телевізор.

Голова обкому Профспілки працівників освіти у науки України О.Д. Жалдак під час привітання наголосила на багаторічній плідній співпраці навчального закладу з обкомом Профспілки, також вручила нагороди, серед яких премії обласної організації профспілки ім. народного учителя О.А.Захаренка вручено Дремлюк С.П., Сизоненко К.О., а також 5 тис. грн. на видання книги про історію коледжу. Виступ народного аматорського гурту «Хрещатик» Черкаського обласного Будинку вчителя з великим душевним теплом прийняли в подарунок глядачі.

Черкаську обласну організацію Профспілки представляли колишні випускники закладу: Кузьміна В.С. – голова Корсунь-Шевченківського районного комітету Профспілки, Плясунова Н.Г. – голова Смілянської районної ради Профспілки, Рой В.Ф. – голова Драбівської районної ради Профспілки, Петриченко А.Ф. – голова Уманської районної ради Профспілки.

З ювілеєм також привітали гості з Уманського, Київського, Тернопільного, Луганського педагогічних університетів, педагогічних закладів І-ІІ рівня центрального регіону України, які подарували різні художні номери.

В концертній програмі виступали народний аматорський хоровий колектив, народний аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька», народний самодіяльний ансамбль бандуристів «Чарівниця», народний аматорський танцювальний колектив «Юність».

Особливу увагу привернув виступ хорового колективу освітян «Альма-матер», до складу якого входять нинішні викладачі коледжу, ветерани педагогічної праці та студенти, які виконали «Тихо над річкою» та «Молитву за Україну».

За дев’яносто років навчальний заклад набув великого педагогічного досвіду. Від перших днів народження в листопаді 1923 року і до сьогодення по рідній Черкащині, по всій Україні шириться його добра слава. З ним пов'язані долі близько 28 тисяч випускників – справжніх майстрів педагогічної справи – вчителів шкіл, освітянських і державних працівників, відомих науковців, професійних літераторів і журналістів. Тут вони одержали освіту, здобули знання, життєвий і педагогічний досвід; саме зі стін рідної альма-матер вистелились стежки кожного випускника у широку життєву дорогу.

У закладі завжди виховувався учительський дух, адже бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, це наполеглива натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Ювілейна дата засвідчила: педагогічний коледж взяв добрий старт для перетворення в навчальний заклад справді європейського типу. Всі щиро бажали колективу успіхів на цьому шляху.

Профспілковий комітет Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка


Святкування з нагоди 90-річчя від дня заснування Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. ШевченкаСвяткування з нагоди 90-річчя від дня заснування Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка

Святкування з нагоди 90-річчя від дня заснування Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка

Схожі публікації


Догори